Galamērķi

29.-30.
jūnijs

Vasali āduši Latgolā!  

Latgaliešiem patīk paēst un patīk pacienāt arī savus gostus (viesus). Ja gadījies sagurt no burzmas un trūkst sirsnīgu sarunu, aicinām doties uz Mājas kafejnīcu dienām Viduslatgalē. Šeit sastapsi nelielas, mājīgas kafejnīcas, kur katrs gosts būs īpaši gaidīts un cienāts ar gardumiem, kuri savu vērtību un kvalitāti pierādījuši cauri gadsimtiem.   

 

Uzzini vairāk
13.-14.
jūlijs

Ķekavas novads ir kā Latvijas sirds Daugavas krastā, kur atpūsties klusākos dabas stūrīšos un baudīt piedāvājumus aktīvajos novada centros. Novada tūrisma piedāvājumā kultūrvēsture savijas ar dabas mieru un harmoniju. Iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja atpūsties gan atpūtas vietās pie novada ezeriem un upēm, doties pastaigās pa meža takām, baudīt aktīvo atpūtu ar velo, laivām vai pastaigās, ielūkoties vēsturē un iepazīt arhitektūras pērles.

Uzzini vairāk
13.-14.
jūlijs

Kur tieši Latvijas sirdī pukst zaļais ritms? Tieši šeit – Dobeles, Tērvetes un Auces apkaimē! Aizmirstiet par sastrēgumiem – pie mums ērti nokļūsiet gan no Vidzemes un Latgales, gan no Sēlijas un Kurzemes. Zemgaliešu lepnums un cieņpilna attieksme pret savu zemi šeit ir jūtama ik uz soļa.

 

 

Uzzini vairāk