Calendar icon
22. jūlijs: 10:00-19:00
Calendar icon
23. jūlijs: 10:00-18:00

Reizi gadā saldējuma kafejnīcas pagalmā rīkojam svētkus par godu sāļajiem saldējumiem. Tie, kuri klasisku maltīti padara neaizmirstamu. Tiesa, tas prasa mazliet prāta brīvības, jo kurš gan iedomājas, ka saldējums ar zivi varētu garšot lieliski?! Bet varētu – šo saldējumu receptes ir speciāli radītas, lai bagātinātu maltīti un, piemēram, jau iemīļotais mārrutku saldējums pār grillēto foreli kustu pāri kā mērcīte… smalkos vārdos to saucot par “moderno virtuvi”, bet, mūsuprāt, tā tīrā jautrība un gardēdība. Gaidīsim jūs ciemos mūsu mājīgajā atmosfērā! Brālis grillēs šašliku, Mamma gatavos salātus, Lelde, dūmu mutuļos, pasniegs acumirklīgu saldējumu, respektīvi būs daudz garšīga saldējuma!

Esam ģimenes uzņēmums, pārtikas amatnieki, dzīvojam Skrīveros un jau 16-to vasaru gatavojam dabīgus un oriģinālus latviešu saldējumus. Ciemojoties kafejnīcā – ražotnē variet nogaršot vismaz 25 dažādus – gan klasiskus, gan atsvaidzinošus, modernus un arī tādus – tikai pieaugušajiem. Saldējuma gatavošanas filozofija ir “Dabas valdzinājums kaifīgākai dzīvei”, ko iesakām baudīt pēc iespējas biežāk, turklāt sajust jau no pirmā saldējuma pieskāriena mēlei!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Sulīgs šašliks ar sinepju saldējumu
Strauta forele ar mārrutku saldējumu
Pikantā tomātu zupa ar kartupeļu saldējumu

Saldais ēdiens

Leģendārās mammas sviesta pankūkas ar saldējumu un ogu mērcēm
Saldējuma “bārs”

Aktivitātes

  • Dūmu mutuļos gatavots acumirklīgs saldējums;
  • Būs iespēja pašam pagatavot saldējumu pēc “Gogelmogel” plombīra receptes, piedaloties saldējumu gatavošanas meistarklasē;
  • Būs stāsti par saldējuma vēsturi;
  • Varēs izdejoties lustīgas mūzikas pavadījumā;
  • Dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem.