Angļu pēcpusdiena tēja „Vecklinčos”

Calendar icon
19. augusts: 12:00-22:00

Vecklinču svaigais gaiss un tīrā vide, kā arī dabas mīlestība mani iedvesmo darboties pēc bioloģiskās lauksaimniecības metodēm. Šeit lielā mīlestībā audzēju savus mīļākos ārstniecības augus, dārzeņus, ogas, augļus, ko piegādāju saviem klientiem uz mājām Cēsīs, Siguldā un Rīgā.

Mājas kafejnīcu dienās būsim atvērti lauku dzīves svinēšanai un kopā būšanai īstu Rančo svētku garā, cienāšu ar mūsu ģimenes otro māju, Apvienotās Karalistes, iecienītām pēcpusdienas Karaliskās tējas kūciņām un garšām. Iepazīstināšu ar Angļu karaliskajām pēcpusdienas baudīšanas tradīcijām, kur neatņemama sastāvdaļa ir arī smalki porcelāna trauki, pilnasinīgai dzīves baudīšanai, kas ik gadu papildina manas personīgās kolekcijas. Savas angļu trauku kolekcijas likšu galdā šajā vienreizējā svētku dienā, lai tava kūku baudīšana būtu pati pilnība!

Ēdīsim gardas kūkas, svaigus bio salātus un tikko ceptus burgerus un, protams, dzersim kaņepju tēju un upeņu sidru, baudīsim sauli, lauku brīvību un jautru kopā būšanu draudzīgā kompānijā.

Pasākuma laikā būs iespēja baudīt tējas ceremoniju ar burvīgo tējas meistari Marinu, piedalīties ādas apstrādes darbnīcā, ko vadīs noslēpumainā Rita, iemācīties šaut ar loku un izbraukt traktora piekabē pa Rančo savvaļas pļavām. Neaizmirstama lauku festivāla diena garantēta visai ģimenei!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Karaliskā pēcpusdienas tēja

Tēja, skouns, krēms un ievārījums pēc izvēles (zemeņu, upeņu, melleņu, aveņu)

Cena – 6,50 EUR/persona

*Šī ir tradicionāla angļu pēcpusdienas uzkoda pie tējas, ko katrs pagatavo sev pats, izvēloties mīļāko ievārījumu, ko ieziež scouna kūciņā kopā ar maigu krēmsiera krēmu, neaizmirstamam garšas ceļojumam

Kaņepju Braunijs

Cena – 6,50 EUR/gab.

Klasiskā Angļu Burkānkūka

Cena – 2,90 EUR/gab.

Upeņu zefīri

Cena – 0,90 EUR/gab.

Burgers

Cena – 5,50 EUR

Jēra burgers

Cena – 8,50 EUR

*Vēlams pieteikt iepriekš/ ierobežotā daudzumā

Svaigi Bio salāti ar kaņepju eļļas mērcīti un fetas sieru

Cena – 5,50 EUR/porcija

Mājas upeņu sidrs

Cena – 2,50 EUR/200ml

Kafija

Cena – 2 EUR

Ārstniecības augu tējas

Cena – 3,50 EUR/kanniņa

Aktivitātes

  • Tējas ceremonija ar burvīgo meistari Marinu – 3,5 EUR/personai;
  • Ādas apstrādes darbnīca ar noslēpumaino Ritu – izgatavo savu atslēgas piekariņu – 3 EUR, rokassprādzi – 10 EUR, pases vāciņu – 50 EUR;
  • Izbrauciens traktora piekabē pa saimniecības savvaļas pļavām – 1 EUR/personai;
  • Šaušana ar loku – bezmaksas;
  • Pastaiga pa kaņepju lauku – bezmaksas;
  • Dzīvā mūzika no plkst. 19:00, baudīsim vietējo mākslinieku radītus skaņdarbus 3 EUR/persona;
  • Pēc plkst. 21:00 lauku Disko;
  • Līdzņemšanai būs pieejami saimniecības loloti gardumi, dārza veltes, ārstniecības augu tējas, dažādi kaņepju produkti.