Calendar icon
2. septembris: 12:00; 14:00 un 16:00

Raiņa un Aspazijas vasarnīca allaž bijusi viesmīlīga, uzņemot muzeja apmeklētājus, taču septembra otrajā dienā kopā ar tuvējo kafetēriju “Bitīte” būsim īpaši laipni un vērsim durvis kā mājas kafejnīca “Asteru laikā”.
Uzņemsim viesus uz pusdienošanu, kafijošanu un dzejas lasīšanu. Esam izveidojuši pasākuma programmu, kas veltīta Aspazijas dzejas krājumam “Asteru laikā” (1928).
Pasākumā būs iespēja uzzināt par dzejas krājuma tapšanas laiku un tā lomu Aspazijas dzīvē un daiļradē, cienāties ar kafiju vai tēju, sāļajām un saldajām kūciņām no kafejnīcas “Bitīte”, saņemt īpašu vasarnīcas veidotu Aspazijas dzejas izlasi no krājuma “Asteru laikā”, kā arī piedalīties dzejas darbnīcā, kurā no jau esošā teksta, improvizēsim un radīsim jaunu.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Kopējā piedāvājuma cena: 10 EUR no personas

Tomātu, mozarellas kišs

Sastāvs: Spināti, tomāti, mocarella siers, olas, skābais krējums, majonēze, melnie pipari, sāls, milti, sviests, cukurs.

Biezpienmaize

Sastāvs: Biezpiens 9%, krēmsiers,  cukurs, olas, piens, žāvētas dzērvenes, sviests, milti, mandeļu milti, kukurūzas milti, olas, sāls.

Saldā brunete

Sastāvs: Selgas cepumi, marmelāde, sviests, cukurs, olas, kakao. Dekorē : Tumšā šokolāde, tumšās šokolādes sprodziņas.

Mango-aveņu pistāciju kūka

Sastāvs: Sviests, pūdercukurs, olas, mandeļu milti, pistāciju pasta, mango biezenis, olu baltumi, cukurs, ūdens, želantīns, saldais krējums, aveņu biezenis, saldētas avenes.

Kafija, tēja

Aktivitātes

Mājas kafejnīca “Asteru laikā” piedāvās īpaši izstrādātu programmu stundas garumā, kurā ietilpst laiska kūkošana vasarnīcas dārzā ar sāļajām un saldajām kūciņām no kafetērijas “Bitīte”, tēja, kafija, kā arī stāstījums par Aspazijas dzejas krājumu “Asteru laikā”, vasarnīcas veidotā krājuma “Asteru laikā” dzejas izlase papīra formātā un dzejas darbnīca, kurā senākiem tekstiem tiks dota šodienas elpa.