Draugi, radinieki un visi labas atpūtas cienītāji!
Pērn pirmo reizi metāmies aizraujošā avantūrā un atvērām savas durvis kā mājas kafejnīca. Jūsu smaidi un pozitīvās atsauksmes mūs tik ļoti iedvesmoja, ka šaubu nebija – mēs atgriežamies!
Ar lielu prieku paziņojam, ka arī šogad piedalāmies Mājas kafejnīcu dienās 2026. Šī mums būs jau otrā sezona, un esam gatavi jūs pārsteigt vēl vairāk.
Lai gan ikdienā mūsu komanda pārstāv visdažādākās jomas – no pārdošanas līdz pat muzeja dārgumu glabāšanai –, mūs vieno viena liela kaislība: radīt prieku caur garšu un sirsnību.
Ko šovasar baudīsim “Kundziņsētā”?
Pārbaudītas un jaunas garšas – mūsu virtuvē taps īpaši gardumi, kas liks jūsu garšas kārpiņām gavilēt.
Prieks mazākajiem viesiem – kamēr vecāki baudīs nesteidzīgu atpūtu, bērnus gaidīs rotaļu stūrītis un sejas apgleznošana.
Vēstures un pasaku vilinājums – iesakām apmeklēt arī Apriķu baznīcu un Apriķu muižu, kur, kā runā, joprojām mīt rūķi.
Aktivitātes
Sejas apgleznošana
14:30-16:00 būs dzīvā mūzika- dziedās Gunita un Artis Arāji