Kafejnīca “Bez steigas” Kandavas novadpētniecības muzejā

Calendar icon
16. septembris 10:00 – 18:00

Kandavas novadpētniecības muzejs aicina atdzīvināt kafijas dzeršanas senās tradīcijas, ļaujot nogaršot ozolzīļu kafiju, kuras garšā savijas Abavas senlejas ozolu spēks un Kandavas senais mājīgums.

Mājas kafejnīcas rudenī nav iedomājamas bez svaigām ogām, zaļumiem un mājās ceptu gardumu smaržas, tāpēc Kandavas novadpētniecības muzeja mājas kafejnīcā “Bez steigas” būs iespēja nogaršot ne vien organisko  zīļu kafiju, bet arī mājas biskvītkūku vai, gremdēties bērnības atmiņās, baudot saldo ēdienu no bērnības atmiņu dzīlēm. Patiesi izsalkušajiem pēc pastaigas pa Kandavas pakalniem un senlejām, būs iespēja nobaudīt arī Kurzemnieka goda zupu.

Kafejnīcas apmeklētājiem būs iespēja izkalt arī pašiem savu suvenīrmonētu, iepazīties ar 100 muzeja dārgumiem un izspēlēt digitālās vai galda spēles.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un uzkodas

Kurzemnieku Goda zupa

Cena – 5 EUR

Bērnības garša

Cena – 3 EUR

Kūka

Cena – 3 EUR

Dzērieni

Ozolzīļu kafija

Cena – 2 EUR

Aktivitātes

  • Mājas kafejnīcas apmeklētājiem būs iespēja ne vien izkalt pašiem savu suvenīrmonētu, bet arī ielūkoties muzeja dzīlēs, spēlēt digitālās vai galda spēles un apskatīt izstādi;
  • Būs iespēja iegādāties Kandavas ozolzīļu kafiju kā suvenīru līdzņemšanai;
  • Piedāvājumā būs arī “Meža maize” izlolotā produkcija, “Senlejas bites” medus, kā arī zāļu sievas Intas bioloģiskās tējas.