Calendar icon
20. augustā: 11:00-20:00
Calendar icon
Plkst. 18:30 tiek pieņemta pēdējā rezervācija

Raunas Ceplī ikdienā top daudzveidīgas formas un pielietojuma trauki un dizaina priekšmeti. Raunas ceplī ražotajiem traukiem raksturīgi brūnie zemes toņi un dabiskais māla tonis, taču top arī melnās keramikas izstrādājumi. Māla izstrādājumos būtiska loma atvēlēta ne vien priekšmetu formai, bet arī faktūrai. Faktūra bieži tiek variēta, piemēram, trauka ārpusē veidota raupjākas faktūras virsma, savukārt iekšpuse, veidojot nogludinātu virsmu, tiek glazēta.

Saglabājot senās tradīcijas, trauku un citu izstrādājumu dekorēšanai, meistari izmanto arī latvju zīmes. Šeit ciena tradīcijas, kas apvienojumā ar laikmetīgiem dizaina risinājumiem rada unikālus māla izstrādājumus, ko novērtē dizaina lietpratēji. Ceplī izgatavo ierobežotas tirāžas produkciju, kā arī priekšmetus pēc individuāla pasūtījuma. Keramikas darbnīcā, iepriekš piesakoties, rīko radošās darbnīcas, kuru laikā iespējams iepazīt gan māla iegūšanas procesu, gan  keramikas priekšmetu izgatavošanas gaitu. Liekot lietā fantāziju un prasmes, te iespējams izbaudīt māla pārvērtības savām rokām.

Jūs apkalpos ģimene, kam rūp savas vietas skaistums un sakoptība, kā arī pašiem patīk garšīgi paēst un pacienāt savus viesus.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Uzkodas

Brusketa (cepta ciabatta) ar stirna gaļas tartaru, biešu krēmu un svaigajiem zaļumiem
Brusketa ar kūpināto skumbriju, mārrutku krēmu un zaļumiem.

Zupa

Gulaša zupa ar kartupeļu fokaču
Gaspačo

Pamatēdiens

Ravioli
Medījuma (stirnas vai brieža) ragū

Saldais ēdiens

Lavandas panna cotta ar riekstu čipsiem un ogu mērci
Tiramisu ar Baileys liķieri un pistācijām

Aktivitātes

  • “Mājas kafejnīcu dienās” būs keramikas meistarklase. Gribētāji ar savām rokām varēs izdekorēt mūsu keramiķu iepriekš sagatavotos traukus un pēc tehnoloģiskā procesa pabeigšanas saņems sava darba rezultātus. Pakalpojuma cena, atkarībā no izvēlētā priekšmeta. Sākot no 5 EUR;
  • Varēs pieteikties uz ekskursiju pa cepli un dārzu. Cena 3 EUR/persona.