“Dārza svētki bērnības sētā”

Calendar icon
Darba laiks: 14. jūlijs, 12:00 līdz 18:00

Svinēsim dzīvi! Mājas kafejnīcu dienu laikā gaidīsim un cienāsim viesus ar mūsmāju pašgatavotajiem ēdieniem un baudīsim nesteidzīgu vasaras brīvdienu mazpilsētas privātmājas dārzā.
Nesolām neko ideālu, bet noteikti šī diena mums visiem kopā būs unikāla.

Viesi varēs nobaudīt kripatiņu drosmes garšas no mūsu galda, pamieloties pie ogu krūma, vai uzspēlēt galda spēles. Šī būs iespēja neformālā gaisotnē parunāties ar dažām Dobeles novada personībām, kuru darbi bagātina Latvijas vēsturi.

Pļāpāsim un jokosim – par apzinātajiem, mērķtiecīgajiem, drosmīgajiem lēmumiem, par apstākļu sakritībām, par spožajiem veiksmes uzplaiksnījumiem un arī par ikdienišķajiem sīkumiem, kuri kopā veido šo lielo pasauli.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

1.Aukstā zupa (tradicionālā biešu aukstā zupa mūsmāju gaumē), 2.Tēta plovs (uz ugunskura gatavots plovs). 3.Svaigi dārzeņi ar ķiploku mērcīti, 4.Mammas pīrādziņi (pašu cepti speķa pīrādziņi), 5.Sezonas ogu ķīselis ar biezpiena krēmu, 6.“Puķīšu tēja”(kumelīšu, kliņģerīšu, raudenes un kaķumētras mix) , kafija, ogu sulas dzēriens

20 EUR/persona

Aktivitātes

Līdztekus iespējai uzspēlēt galda spēles, noteikti satiksiet Agati Rašmani – Latvijas daudzkārtēju čempioni ložu šaušanā, kura jau nākamajā nedēļā dosies uz Parīzi, lai nestu Latvijas vārdu XXXIII vasaras Olimpiskajās spēlēs.
Un – varbūt vēl kādu dobelnieku, kura darbi jau ir pazīstami visā Latvijā?