Mājas kafejnīca “Ozolkalnu rezidence”

Calendar icon
17. augusts: 13.00 - 20.00
Calendar icon
18. augusts: 12.00 - 17.00

Ikdienā “Ozolkalnu rezidence“ uzņem viesus gan publiskiem, gan privātiem pasākumiem, svinībām, kāzām, izstādēm, koncertiem vai vienkārši filozofiskiem sarunu vakariem tuvāko lokā, kā arī organizētas dažāda veida meistarklases (galda klāšana, telpas dekorēšana, ziedu kompozīciju veidošana, kulinārijas) Mājas kafejnīcu dienu laikā, viesiem tiks piedāvāts sajust svētku atmosfēru lauku vidē, klusumu un mieru, ar skaistu skatu uz ūdeni, kā arī baudīt gardus ēdienus no pašu un vietējo ražotāju izejvielām. Būs iespējams iegādāties līdzņemšanai mājās ceptu maizīti, smalkmaizītes, kūciņas, mājās gatavotus zefīrus, kā arī blakus esošo saimniecību produktus. “Ozolkalnu rezidence” – īsta lauku pērle ūdens krastā!

Ierodoties, Jūs sagaidīs neliels Ozolkalnu mājas kompliments: Rupjmaizes tosts ar mājās žāvētu cūkgaļas speķīti un viegli marinētu sīpolu.

Ēdienkarte

Piedāvājuma cena: Pieaugušajiem - 24,00 EUR, Bērniem līdz 12 g.v. - 12,00 EUR

Uzkoda

Tomātu krēmzupa Ozolkalnu gaumē ar svaigu bazilika pesto un putotu fetas tipa sieru, maizes grauzdiņš. vai Grieķu salāti ar fetas sieru, maizes grauzdiņš.

Pamatēdieni

ZS “Ūdensrozes” līdakas kotlete saldā krējuma mērcē, cepti jaunie kartupeļi un sezonas dārzeņu salāti. vai Cūkgaļas gulašs Ozolkalnu gaumē, cepti jaunie kartupeļi un sezonas dārzeņu salāti.

Deserts

Ābolu strūdele ar mājās gatavotu vaniļas mērci vai saldējumu.

Dzērieni

Mājās gatavota limonāde

Bērnu ēdienkarte, ja neizvēlas pamatpiedāvājumu

Fritēti mājas kartupeļi ar krējuma/ tomātu mērci ar sezonas dārzeņu salātiem – 5 EUR

Dzērieni

Bezalkoholiskais kokteilis – 5 EUR
Kafija melna/balta – 3 EUR
Liepziedu vai piparmētras zāļu tēja ar medu – 1.50 EUR

Aktivitātes

Iespēja atpūsties saimniecības teritorijā un peldēties piemājas dīķī – bezmaksas.

Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties: mājas ceptu maizi – 5 EUR/kg mājās ceptas smalkmaizītes un kūciņas – sākot no 3,50 EUR
mājās gatavotu zefīrus – 5 EUR/iepakojums

Kā arī līdzņemšanai būs iespējams iegādāties tuvējo saimniecību piedāvāto produkciju: medu, ogas, paipalu oliņas.