“Zelt” oranžais gardēžu pikniks ar dzīvo mūziku

Calendar icon
5. augusts: 14:00-20:00
Calendar icon
6. augusts: 15:00-20:00

Vai ir vasara bez piknika? Augustā, kad ogas smiltsērkšķu kociņu zaros iekrāsosies visoranžākajā krāsā, ZELT dārzs vērs plaši vārtus vaļā uz iespējams skaistāko, laiskāko un baudpilnāko vasaras piedzīvojumu.

Palutināsim garšas kārpiņas ar īpašiem kumosiem, kur mīsies Latviešu, smiltsērkšķu un pasaules pieskaņa un glāzēs dzirkstīs oranžie veldzējumi. Visi labumi – ēdamlietas, dzērieni, glāzes, īpaši komplimenti un sedziņa būs sagūluši piknika groziņā, viss, kas atliks izraudzīties vietiņu mūsu parkā un baudīt dabas tuvību, vasaras bezrūpību, gardus ēdienus un skaistus muzikālus priekšnesumus.
Muzikālu baudu ausīm uz ZELT dabas skatuves 5. augustā plkst. 15:00 un 17:00 sniegs ģitārists un dziedātājs Ervīns Ramiņš, 6. augustā plkst. 17:00 un 19:00 Džeza tandēms – dziedātāja Alise Kante un ģitārists Āris Ozols. Koncerta ilgums 45min. Koncerta apmeklējums – 5 EUR/persona.

Lūgums ierasties vismaz 30 min pirms koncerta sākuma, piknika groza saņemšanai, vietas izraudzīšanai un dārza iepazīšanai.

Mīļi gaidīsim ciemos ikvienu, arī četrkājainos mīluļus!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Lielais gardēžu grozs (Cena: 30 EUR/persona)

Kokteilis - "ZELTNESIS" smiltsērkšķu sulas dzestruma, ruma rūgtuma, apelsīna svaiguma un marakujas salduma notis savīsies atspirdzinošā kokteilī.

*Pieejama arī kokteiļa versija ar bezalkoholisko rumu (pieteikt pie saņemšanas).

Vasaras saulainā tomātu fokačas maize ar LifeTree cheese Indijas riekstu krēmu
Rukolas salāti ar parmezāna sieru, kvinoju, bumbieri un kaņepju-smiltsērkšķu eļļu un drupinātiem valriekstiem
Deserts – Laimes Zeme

*Smiltsērkšķu-baltās šokolādes musa
kārtojums šokolādes podiņā ar šokolādes biskvītu un sāļo-kafijas
karameli

Kafija
Īpašs kompliments no ZELT skaistumam

Mazais gardēžu grozs (Cena: 15 EUR/persona)

Deserts – Laimes Zeme

*Smiltsērkšķu-baltās šokolādes musa
kārtojums šokolādes podiņā ar šokolādes biskvītu un sāļo-kafijas
karameli

Kafija
Īpašs kompliments no ZELT skaistumam

Atsevišķi

Smiltsērkšķu&Ruma kokteilis - "ZELTNESIS"

Cena – 7 EUR

Saulainā tomātu fokačas maize ar LifeTree cheese Indijas riekstu krēmu

Cena – 5 EUR

Rukolas salāti ar parmezāna sieru, kvinoju, bumbieri un kaņepju-smiltsērkšķu eļļu un drupinātiem valriekstiem

Cena – 7 EUR

Deserts – Laimes Zeme (Smiltsērkšķu-baltās šokolādes musa kārtojums šokolādes podiņā ar šokolādes biskvītu un sāļo-kafijas karameli)

Cena – 7 EUR

Kafija

Cena – 2 EUR

Visi labumi – ēdamlietas, dzērieni, glāzes, īpaši komplimenti un sedziņa būs sagūluši piknika groziņā, viss, kas atliks izraudzīties vietiņu mūsu parkā un baudīt dabas tuvību, vasaras bezrūpību, gardus ēdienus un skaistus muzikālus priekšnesumus.
Lūgums ierasties vismaz 30 min pirms koncerta sākuma, piknika groza saņemšanai, vietas izraudzīšanai un dārza iepazīšanai. Koncerta ilgums 45min.

Aktivitātes

• 5. augustā plkst. 15:00 un plkst. 17:00 koncerts uz dabas skatuves – ģitārists un dziedātājs Ervīns Ramiņš. Koncerta ilgums 45min;
• 6. augustā plkst. 17:00 un plkst. 19:00 koncerts uz dabas skatuves – Džeza tandēms – dziedātāja Alise Kante un ģitārists Āris Ozols. Koncerta ilgums 45min;
• Visas dienas garumā būs iespējams izmēģināt un iegādāties ar rūpēm veidotos ZELT produktus veselībai un skaistumam. Īpašo desertu “Laimes zeme”;
• Doties izzinošā, interaktīvā pastaigu takā;
• Pamieloties ar odziņām taisni no zara un noķert maģisko sajūtu, kā košo smiltsērkšķu skābums viegli liek piemiegt acis laimē!