Viesu nama “Slokas” garšaugu festivāls

Calendar icon
19.augusts - 13:00-20:00
Calendar icon
20.augusts - 13:00-16:00

Viesu nams ”Slokas” ir populārs Airbnb un Booking.com galamērķis, kur viesi var atpūsties iekoptā dārzā paliekot “Slokas” kotedžā vai viesu nams “Sloka“ Lielajā mājā. Piedāvājam izbaudīt pirts priekus, kā arī relaksēties baļļā. Viesu nams savas durvis vēra jau 1999. gadā. Kopš viesu nama atvēršanas, “Sloku” teritorijā ir notikušas ievērojamas pārvērtības, tomēr viesu komforts un atpūtušies un priecīgi viesi ir patstāvīgas pamatvērtības mūsu viesu namā. 

Mūsu mājā neiztikt bez draugiem, kas bieži palīdzējuši arī viesu nama darbos un, protams, arī ne bez garda ēdiena, tādēļ arī mājas kafejnīcu dienās draugi būs palīgā un gatavosim savus iecienītākos ēdienus. Mēs “Slokās” nenodarbojamies ar lauksaimniecību vai tomātu audzēšanu garās siltumnīcas, tomēr mūsu mājās garšaugiem ir jābūt. Tieši tādēļ tie būs ēdienos un dzērienos, varēsiet pagatavot tos paštaisītos limonādes kordiālos vai pasmaržot, pagaršot tur pat pie garšaugu stādiem. Kā arī, būs iespēja iegādāties pašgatavotas ziepes, sejas eļļas un lavandas produktus.Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni

Tomātu garšaugu zupa un mājas fokaču- 5 EUR
Ceptas Baltijas jūras zivis ar garšaugos grillētiem sezonas dārzeņiem- 8 EUR
Garšaugos grillētas sēnes ar sezonas dārzeņiem 8 EUR
Bērnu ēdienkarte- “Vūlkāns” ( kartupeļu biezenis ar malto gaļu ) – 3,50 EUR

Ābolu pīrāgs ar vaniļas mērci un ogām 4 EUR

Dzērieni

Kordiāla limonādes krūka (1L): 2,50 EUR
“Slokās” ievāktā zāļu tēja – 1 EUR
Garda kafija 1,50 EUR

Aktivitātes

  • Kordiāla meistarklase no garšaugiem, ko paņemt līdzi. (2EUR) 
  • Iespēja iegādāties lavandas produktus un doties apskatīt iekopto teritoriju. Kā arī, apskatīt destilēšanas procesu kā rezultātā iegūst ēteriskās eļļas un hidrosolus.
  • Bērniem būs spēles, radošas aktivitātes.