Viesošanās zvejnieku sētā “Lucītis” Engurē

Calendar icon
17. septembris: 11:00 – 18:00

Zvejnieku sētā “Lucītis”, kur saimnieko Iveta un Andis Andersoni, kā arī Eva un Juris Andersoni-Sivgaļi Mājas kafejnīcu dienās piedāvās uz ugunskura vārītu zivju zupu un saimniecības iecienītāko zivju kūpinājumu degustāciju, kā arī īpašu desertu. Ģimene pie sevis mājas kafejnīcā viesus uzņems jau trešo gadu, bet ikdienā jau vairāk nekā 30 gadus nodarbojas ar piekrastes zveju un zvejas produktu pārstrādi un tirdzniecību.

Mājas kafejnīcu dienās būs arī iespēja saimnieka Anda pavadībā doties ekskursijā pa saimniecības teritoriju ar ražošanas ēkas, kūpinātavas, dīķu apskati un iepazīšanos ar ģimenes daiļdārzu, augļu koku un ogu krūmu daudzveidību. Bērniem būs dažādas atrakcijas un izjādes ar zirgiem, bet par muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies duets “Līdzsvars”.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Piedāvājuma cena

Kompleksais piedāvājums – 20 EUR pieaugušajam
Kompleksais piedāvājums – 10 EUR bērnam vecumā no 11 līdz 18 gadiem
Kompleksais piedāvājums – bezmaksas bērnam līdz 10 gadu vecumam

Pamatēdieni un uzkodas

Uz ugunskura vārīta zivju zupa ar Engurē ceptu maizīti
Kūpinātu zivju plate ar iecienītākajām saimniecības zivīm

Saldie ēdieni

Smilšu mīklas groziņš ar mascarpone siera un augļu pildījumu

Dzērieni

Piparmētru tēja no pašu dārzā izaudzētām piparmētrām

Aktivitātes

  • Iespēja doties nelielā ekskursijā un apskatīt zvejnieku sētu. Bērniem būs pieejamas piepūšamās atrakcijas, kā arī varēs apskatīt mājdzīvniekus – sešas jūras cūciņas un divus draudzīgus suņu kucēnus, būs iespējamas izjādes ar īpašajiem viesiem – zirgu ponijiem Maestro un Tvisteru no Jātnieku sporta kluba “Lejnieki”;
  • Par muzikālo atmosfēru visas dienas garumā rūpēsies duets “Līdzsvars”;
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties zvejnieku saimniecības “Lucītis” zivju kūpinājumus un marinējumus, kā arī suvenīrus no “Striķu darbnīcas Jums”.