Terase “Pampūkas”

Calendar icon
15. jūlijs: 11:00-21:00
Calendar icon
16. jūlijs: 11:00-21:00

“Pampūkas” mājas kafejnīcu dienās piedalās pirmo reizi, vēloties izmēģināt kaut ko jaunu. Tā, kā kafejnīca ir ģimenes uzņēmums, tad piedalīšanās mājas kafejnīcu dienās lieliski sasaucas ar “Pampūku” iekoptajām tradīcijām – māju sajūtas radīšanu, garšīgo ēdienu un, protams, darbiniekiem, kas ir kā daļa no ģimenes ne vien kafejnīcas īpašniekiem, bet arī apmeklētājiem.

Ēdienkartē tiks iekļauti ne tikai labi zināmie ēdieni, kā, piemēram, pašu ceptās pankūkas ar rabarberiem, nātrēm, “Čedara” sieru un dažādi saldējumi, tajā skaitā “Čedara” siera saldējums, bet arī jaunumi – “Čedara” siera konfektes ar Beļģu šokolādi un bezalkoholiskais kokteilis “Saulriets Preiļos”. Kā atklāj “Pampūkas”, tad šis viņiem ir kā izaicinājums izmēģināt kaut ko jaunu un vēl nebijušu, kas varbūt iedrošinātu kādu dienu to iekļaut ikdienas piedāvājumā.

Apmeklē pludmales kafejnīcu – terasi “Pampūkas” māju kafejnīcu dienu ietvaros, lai baudītu tur esošo nesteidzīgo un ģimenisko sajūtu, atveldzētos blakus esošajā peldvietā un izmēģinātu savas prasmes volejbola vai tenisa laukumā.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Preiļu "Čedara" siera zupa
Dažādas Pampūkas ar "Čedara" siera pildījumu un ar rabarbariem, ar nātru pesto, ar linsēklām, ar kūpinātu šķiņķi

Saldais ēdiens

"Čedara" siera konfektes ar Beļģu šokolādi un bezalkoholiskais kokteilis "Saulriets Preiļos"
"Čedara" siera saldējums

Cena: 2-6 EUR

Aktivitātes

  • Iespēja izbraukt ar katamarānu un SUP dēli;
  • Varēs izmantot volejbola laukumus, tenisa kortus un bērnu rotaļu laukumu