Sidra darītava “TĀLAVA”

Calendar icon
15. jūlijs: 10:00-16:00
Calendar icon
16. jūlijs: 10:00-16:00

TĀLAVA darītava ar aizrautību rada 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus – ābolu sidrus, limonādes un karstos dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām – īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs – baudāms gan ikdienā, gan svētkos!

Mājas kafejnīcu dienu ietvaros gaidīsim ciemos, lai kopīgi uzzinātu, kas ir sidrs un kā tas top, kā arī degustētu dzērienus, kam pieskaņotas uzkodas. Tāpat īsā mesistarklasē uzzināsiet, kā sidra papildina atspirdzinošus kokteiļus un kā tos pagatavot!

Gaidīsim viesus plkst. 10:00; 13:00 un 16:00. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Labu laikapstākļu gadījumā pie ražotnes darbosies sidra un citu dzērienu bārs, kur visas dienas garumā kopā ar nelielām uzkodām būs iespēja nobaudīt dzērienus arī pēc apciemojuma beigām.

Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties TĀLAVA produkciju.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Apmeklējuma programma (Cena: 15 EUR/persona)

Ekskursija, degustācija un vasarīgu kokteiļu meistarklase

• Eksursija ražotnē un sidra ražošanas procesu izzināšana;
• TĀLAVA dzērienu degustācija ar pieskaņotu uzkodu plati (pašcepta maize, gaļas un sieru izlase, marinējumi, sezonāli augļi);
• Īsa meistarklase par vasarīgiem kokteiļiem, ko viegli pagatavot mājās.

Aktivitātes

  • Ekskursija sidra ražotnē, kas noslēgsies ar degustāciju un uzkodām, kā arī meistarklase par vasarīgu kokteiļu pagatavošanu;
  • Labu laikapstākļu gadījumā pie ražotnes darbosies rollbārs ar lejamu sidru un uzkodām.