Pie muižas dīķiem

Calendar icon
9. septembris: no plkst. 12:00 līdz pēdējam apmeklētājam

“Lībiešu ielas kafejnīca” laipni lūdz viesus omulīgā, klusā skvēriņā, teju pašā Ikšķiles sirdī. Mājas kafejnīca atrodas netālu no vairākiem skaistiem apskates objektiem – Ikšķiles estrādes, 800 gades parka, kā arī skaistās un sakoptās Ikšķiles pludmales, kas priecē ar skatu uz Daugavu un vēsturisko Sv. Meinarda salu.

Mājas kafejnīcas saimniece ir aizrautīga pavāre savai ģimenei ar daudzu gadu pieredzi. Sabalansētā ēdienkarte, kura izveidota no plaša klāsta pašu atzītiem favorītiem, sniedz pilnvērtīgu maltīti, kas sevī apvieno gan garšas baudījumu, gan sātu. Padomāts ir arī par veģetāriešiem un vegāniem.

Maltīti bagātinās dažādās aktivitātes, kurās viesiem būs iespēja piedalīties. Lielisko atmosfēru papildinās meistarklases, iespēja uzzināt vairāk par Ikšķiles vēsturi, kā arī būs iespēja izmēģināt roku vietējā disku golfa laukumā.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Pēc klientu pieprasījuma arī šogad ēdienkartē iekļausim tradicionālo Staburaga skābeņu zupu,ar žāvētām ribiņām un pērļu grūbiņām

Cena – 3 EUR/porcija

Sātīgā sama zupa “Ūsainis sviestā”

Cena – 3 EUR/porcija

Zivs filejas kotlete ar putotu dārzeņu biezeni,siera mērcē un sezonas salātiem

Cena – 5 EUR/porcija

Cūkgaļas medaljoni medus glazūrā ar grilētiem dārzeņiem

Cena – 5 EUR/porcija

Dažādu zivju,aukstā uzkodu plāte (rulete-siļķe kažokā,lasis krēmsierā,ķilava ar paipala olu,siļķe uz kartupeļu daiviņas,cepta zivs fileja marinādē)

Cena – 10 EUR/2 porcijas

Iebiezinātā piena mini siera kūciņas ar ogām

Cena – 3 EUR/porcija

Ābolu plātsmaize ar vārīto krēmu

Cena – 2 EUR/porcija

Kafija

Cena – 1,50 EUR/porcija

Zāļu tēja ar medu

Cena – 1 EUR/porcija

Dažādu ogu morss

Cena – 1 EUR/porcija

Aktivitātes

  • Var pasūtīt braucienu ar kuģīšiem “Sēlis” vai “Vīgante”, iepriekš vienojoties ar kapteini Uldi (m.t.29122684). Brauciena cena atkarīga no izvēlētā maršruta ilguma. Ja interese ko vairāk uzzināt par Vīgantes parka pagātni un mūsdienām, var nopirkt suvenīrus vai pasūtīt ekskursiju pa Vīgantes parku ar gidi Ivetu (m.t.29892925), ekskursijas cena 16 EUR/st. Parkā ir apskatāma komponista P. Barisona lapene, kurā ir informācija par komponistu, paklausīties komponista radīto mūziku. Staburaga saieta nama 1.stāvā apskatāma fotoizstāde par Vīgantes dziesmu svētkiem līdz 1965.gadam. Otrajā stāvā izstāžu zālē atrodas gleznu izstāde, bibliotēkā – pūcīšu izstāde. Te, Vīgantes parkā, pat ir iespēja nakšņot līdzi paņemtā teltī (6 EUR), īpaši ja esi iecerējis uzkavēties šeit ilgāk un pamakšķerēt.
  • Līdzņemšanai varēs iegādāties saimnieces Evas ceptos rudzu mīklas speķa pīrādziņus, meitiņas Melānijas ceptās vafeles ar sāļās karameles pildījumu, kā arī bitenieces Nellijas dažādu ziedu medu un saimnieces Ivetas gatavotos gardos sierus.