Pie Mateja

Calendar icon
26. augusts: 12:00-16:00

Mūsu pilsētā Apē ir jauna, mājīga, neliela baznīca, kura ir nosaukta Svētā Mateja vārdā, Pasta ielā 11, Ape. Mēs gaidīsim kafejnīcā “Pie Mateja” baznīcas dārzā ciemiņus, lai viņi varētu sajust īpašu miera un harmonijas gaisotni. Vēlamies piedāvāt ēdienus, kuri ir vienkārši, bet sevī slēpj vēstījumu.

Patiesi, cik mēs esam pateicīgi, ka mums netrūks nenieka, ka mums ikdienu ir klāts bagātīgs galds “Par maizi dienišķo , mēs sakām – Paldies”. Mācītāja vaļasprieks ir makšķerēšana. Kad ir brīvs laiks, mācītājs Vilnis Sliņķis dodas makšķerēt uz Gauju vai tuvāko ezeru. Jēzus saka: “Dodies uz augšu un izmet savus tīklus.” Lai izdodas noķert līdaku un tad taps garšīga zivju zupa!

Bībelē- Otrā Mozus grāmata 16: 14-15 ir rakstīts “Kad rasas kārta sāka nozust, tad redzi ,tuksnesī bija smalka zvīņveidīga viela kā sarma tik smalka virs zemes. Kad Izraēla bērni to ieraudzīja, tie sacīja cits citam: ”Man hu- kas tas ir?” Mozus viņiem sacīja ”Šī ir tā maize, ko tas Kungs jums ir devis par barību”.

Baudot šo desertu, ko var nosaukt par “maizi no debesīm” vai “eņģeļu barību”, kādu mirkli pacel skatienu uz debesīm! Tās ir brīnišķīgas! Ko tu saskati?
Ar saņemto Dieva mīlestību mēs vēlamies dalīties ar citiem, tāpēc gaidīsim ciemos!

Iegūtie naudas līdzekļi tiks novirzīti baznīcas tornīša celtniecībai!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdienkarte

Uzkoda. Karstās siera maizītes ar ķirštomātiņiem “Dienišķā maizīte”

Cena – 2 EUR

Pamatēdiens. Mācītāja kundzes zupa “Mācītāja loms”

Cena – 3,50 EUR

Deserts. Debesu manna ar pienu “Man hu”

Cena – 1,50 EUR

Dzēriens

Kafija

Cena – 2 EUR

Aktivitātes

  • Plkst. 15.00-16.00 Mācītājs Vilnis Sliņķis dziedās dziesmas Dievam par godu.