Pikniks PIE, IEKŠ,AIZ OZOLKALNA namiņiem

Calendar icon
26. augusts: 11:00-20:00

Mājas kafejnīcu dienas pikniku organizēsim PIE, IEKŠ, AIZ OZOLKALNA Saulrieta namiņiem, kas nodrošina lielisku mielasta baudīšanu saulainās dienās kā arīdzan romantika nezūd lietus lāsēm krītot, baudot ainavu uz Gaujas senleju.

Visa gada garumā darbojas kempings “Ozolkalns”, kas atrodas kalna pakājē, kur ir iekārtoti 6 mazie namiņi līdz 5 personām ar visām ērtībām un 2 lielās mājas, kur jau var viesoties lielāka kompānija. Protams ir pieejamas arī telšu un kemperu vietas. Kempings Ozolkalns atrodas Gaujas Nacionālajā parkā un ģeogrāfiski atrodas ļoti izdevīgā vietā, lai nakšņotu laivu vai plostu braucienos maršrutos pa Gauju. Tas atrodas meža ielokā, prom no pilsētas burzmas un ir arī laba nakšņošanas vieta un izejas punkts, lai iepazītu Cēsis un tuvāko apkārtni.

Ziemas sezonā Ozolkalns saukts par Mazajiem Alpiem uzņem pie sevis ziemas prieku baudītājus! Latvijā garākās kalnu slēpošanas un snovborda trases meklējamas Cēsu pievārtē – pie mums – SLĒPOŠANAS UN ATPŪTAS PARKĀ OZOLKALNS.  Trašu reljefs ir maksimāli atstāts to dabiskajā izskatā, kas rada iespaidu, ka patiešām atrodies kalnos. Garākās trases sasniedz 500 m, to augstuma starpība ir 80m.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Zaļie salāti ar fetaki sieru, tvaicētām bietēm, grauzdētu valriekstu aizdaru, ogu pērlēm

Cena – 7 EUR

Zupa -“Kad Biete ir dārzeņu karaliene” pasniegta ar zaļumiem

Cena – 6 EUR

Brusketa ar karsētiem tomātiem un olīvām

Cena – 3 EUR

Brusketa ar karsētu ķirbi, papriku un čilli

Cena – 3 EUR

Ozolkalna ogu krambls ar krēmīgo mērci

Cena – 6 EUR

Bērnu priekam frī kartupeļu daiviņas spainītī

Cena – 4,50 EUR

Kafija

Cena – 2,50 EUR

Kakao ar putukrējumu un mini zefīriem

Cena – 2,50 EUR

Avota ūdens

Bezmaksas

Aktivitātes

  • Ozolkalna garšvielu svētki visas dienas garumā- amatnieku tirgus, mājražotāji, radošā darbnīca bērniem, mūzika;
  • Kalna pakājē atrodas kempings “Ozolkalns”, šajā dabas dzīvības caurvītajā kempinga teritorijā vari apmesties labiekārtotās, apsildāmās mājiņās un teltsvietās par atsevišķu samaksu.