Mirdzošais Feju kafijas mirklis pie Lauras Rozes

Calendar icon
19. augusts: 12:00-18:00
Calendar icon
20. augusts: 12:00-18:00

Dzīvās skaistumkopšanas feja Laura Roze aicina īpaši sievietes viņas uzburtajā, nelielajā ziedu buduārā uz mirdzošiem un gardiem atpūtas mirkļiem un sievišķīgām, mīļām sarunām, kā arī padarbošanos pop-up mirdzuma darbnīcās.

Kā jau pie īstas fejas, te varēsi nobaudīt Lauras Rozes mīļākos kārumus ar dažādiem ziediem, riekstiem un ziedputekšņiem, īstu rožu limonādi, burvīgu, pašlasītu feju ziedu tēju un īpašo viņas rīta rituālu feju kafiju ar garšvielām un pašgatavotiem riekstu pieniem, par kuru draugi saka – tāda ir tikai pie Lauras. To visu kafejnīcas formātā palīdzēs uzburt vesela feju komanda gan Lauras mammīte Olga, gan meitiņa Elza, gan mīļie draugi, kas vienmēr atbalsta viens otru sapņu piepildīšanā. Jo „uzspēlēt” īstās kafejnīcās ir bijis gandrīz katra bērnības sapnis…

Laura Roze jau vairāk kā 15 gadus rada individuālu dabīgu, svaigo kosmētiku, iepazīstina, kā atpazīt vērtīgas un ādai kaitīgas sastāvdaļas kosmētikas produktos un ir zīmola Calendula.lv radītāja. Laura dažādās meistarklasēs un kursos ierāda, kā pašām viegli gatavot savu īpašo kosmētiku mājas apstākļos, un ved aizrautīgos ceļojumos ar augu ēteriem, kur viņas pavadībā tiek radīta gaisīga, personīgā, dzīvā smarža. Ap māju vienmēr ir daudz, smaržīgu ziedu, īpaši svarīgi ir puķuzirnīši un rozes. Pie mājas ir arī mini dārziņš, kur savienoties ar zemīti. Tas tiek iekopts pēc permakultūras principiem, cik nu iespējams. Tajā aug viss pa druskai – kliņģerītes, cūkupupas, kāds kabacis, cukurzirnīši u.c, bet obligāti rukola. Ir maza siltumnīca ar dažiem tomātiem un 2 gurķu stādiem – Gunnar un Mirabella.

Tad nu arī kafejnīcu dienas kārumu un dzērienu gatavošanai ziedi un augi nāks no šī paša mini dārziņa!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Kārumi pie kafijas (Cena: 3-5 EUR)

Ziedu/riekstu kārumbumbiņas
Riekstu/ ziedputekšņu Kārtainās mīklas gardums
Ziedu kārumgroziņi
Pikantā krešu uzkodu maizīte

Feju dzērieni (Cena: 3-5 EUR)

Lauras Rozes rīta rituāla kafija (ar pašgatavotiem riekstu pieniem, īpašām garšvielām un saldo krējumu)
Feju ziedu tēja
Īsta Rožu Limonāde

Aktivitātes

  • Plkst. 12.00-18.00 Pop-Up „Mirdzuma darbnīcas” vienas kafijas garumā:
    Dabīgās Smaržu – gūt sajūtu par smaržu radīšanas procesu un uzradīt savu mirdzošo feju smaržu, burvīgā kristāla formas pudelītē saliekot skaistā akordā augu ēterus, kuri atsauksies Tavam virsapziņas aicinājumam (Enerģijas apmaiņai 15 EUR).
    Dabīgo lūpu spīdumu – izveidot savu neatkārtojamo, dabīgo lūpu spīdumu, burvīgā kristāla formas pudelītē, sakombinējot savu mirdzuma toni no dažādu toņu dabīgo vizlu puteklīšiem (mēs tos saucam par feju putekļiem). Jo ir tik burvīgi, kad sievietes mirdzošās acis izceļ skaistas un veselas lūpas (Enerģijas apmaiņai 15 EUR).
  • Plkst. 14.00 un 17.00 Sievišķīga saruna ar Lauru Rozi pie kafijas „Skaistai (jā)būt ir viegli”. Būt par SEVI vajadzētu būt VISVIEGLĀK, bet tik daudzām tā ir tik nepiepildīta šķautne… Tad viens ceļš ir sākt ar sevis pieņemšanu, izzināšanu, iepazīšanu, kad rūpes par savu augumu, apzinoties savas ādas un arī personības vajadzības, kļūst gan par apzinātu sava skaistuma sajūtas atraisīšanas instrumentu, gan jutekliskuma pieredzēšanu, gan vienkārši sava auguma pilnvērtīgu piedzīvošanu.
  • Iespēja iepazīties, nodegustēt un izlases veidā iegādāties Lauras Rozes radīto, pieprasītāko svaigo kosmētiku un dzīvās smaržas.