Mikado Ilūkste

Calendar icon
9. septembris: 12:00-19:00
Calendar icon
10. septembris: 12:00-19:00

«Mikado Ilūkste» vieta, kur ir interesanti dažāda vecuma un paaudžu viesiem, gan lieliem gan maziem, mēs piedāvājam izklaides, spēles, tirdziņu un prieku jūsu vēderam.
Tā ir unikāla vieta ģimenēm ar savu individuālo stāstu un vēsturi, ar ko dalīsies „Mājas kafejnīcu dienās”. Mūsu atpūtas un izklaižu centrā būs iespēja nogaršot čuguna katlā vārītu vecmāmiņas biešu zupu un putru, kā arī pompejas krāsnī ceptas picas.

Mēs īpaši cienām dabas dotības, tāpēc viss, kas tiek pagatavots „Mikado” ir dabīgs un bez emulgatoriem. Kā mūsu īpašais atklājums ir zefīrs, kas ir ar samazinātu cukura daudzumu, ar dabiskām krāsvielām, kas ir mūsu pašu ogas un āboli. Dienas gaitā pie mums varēs izbaudīt aktīvās ģimenes spēles, piedalīties darbnīcās un jautri pavadīt laiku, savukārt abos vakaros būs dzīvā mūzika.

Šī ir perfekta vieta atpūtai visai ģimenei. Pie mums bērniem būs iespēja izklaidēties kā iekštelpā, spēlējot galda spēles vai Xbox, tā arī baudot laiku ārā uz batutiem, smilškastē vai spēlējot badmentonu. Taču vecākiem mēs piedāvājam mierīgi atpūsties uz Terases, dzerot karstu kafiju.

„Mājas kafejnīcu dienās”, viesiem tiks piedāvāts liels izklaižu klāsts – maziem apmeklētājiem (līdz 6 gadiem) piepūšamās atrakcijas, bērniem no 14 gadiem elektrovadāmās mašīnas ar VR brillēm kā arī Xbox un daudzas citas spēles. Uz vietas būs iespēja iegādāties adītas zeķes, cimdus un citus roku darinājumus, rotaslietas mīkstas adītas rotaļlietas, mājas zefīru, mājas dārzeņus, mājās ceptu maizi, saldās vafeles un riekstiņus, pašu fermentēto tēju dažādu veidu un daudz citu saldumu un gardumu.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Biešu zupa ar cūkgaļu un dārzeņiem gatavota čuguna katlā
Miežu putra ar cūkgaļu gatavota čuguna katlā
Picas - no desas un dārzeņiem, sieru, rauga mīkla pamatā, ceptas pompejas krāsnī
Vareņiki - biezpiena mīkla ar ābolu zapti
Mammas fantāzija - krējuma želeja ar banānu un cepumu slāni
Kafija ar pienu
Tēja (ugunstēja, piparmētru)
Zefīrs no mājas ogām
Korndogi ar desu un kukurūzas mīklu
Vafeles mīkla gatavota no miltiem,olām, sviests, cukurs
Riekstiņi - smilšu mīklas pildījums ar iebiezināto pienu

Aktivitātes

  • Ekskursija „Mikado” stāsts un ģimenes spēles – bezmaksas;
  • Dzīvā mūzika – bezmaksas;
  • Elektrovadāmās mašīnas ar VR brillēm – 10 min 5 EUR;
  • Kvadracikls bērniem līdz 6 gadiem – 10 min 2 EUR;
  • Piepūšamais kalniņš – 15 min 4= EUR;
  • VR brilles – 10 min 6 EUR;
  • Xbox – 15 min 5 EUR;
    Sporta aktivitātes – bezmaksas.
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties: Mājas zefīru, Ugunstēju, piparmētru tēju, cimdus, zeķes un citi adījumus, gardumus, kā arī rotaslietas.