Miera Osta

Calendar icon
11. augusts: 16:00-20:00
Calendar icon
12. augusts: 12:00-18:00

Ikdienā strādājam algotu darbu. Ēst gatavošana ir mūsu vaļasprieks. Patīk ik pa laikam izmēģināt jaunas receptes. Ja izdodas garšīgi, tad pie tām arī pieturamies un dodamies atkal jaunu gardu ēdienu meklējumos. Savos ēdienos cenšamies izmantot pēc iespējas vairāk pašu izaudzēto, tāpēc mums dārzā tiek audzēti kartupeļi (šogad pirmo gadu arī sarkanie un zilie kartupeļi), bietes, burkāni, kabači, ķirbji, gurķi, tomāti, dilles, pētersīļi, zemenes, avenes, ķirši utt. Ja vien Dabas māte ar mums neizstrādās jokus, tad krāsainie kartupeļi būs viena no mūsu ēdienu sastāvdaļām. To, kas saaudzis par daudz, konservējam, saldējam ziemai. Pagrabā uz ziemu tiek sagatavoti vairāki simti burku ar dažādiem konservējumiem un ievārījumiem.

Dvēseles priekam un gandarījumam tiek iekopts puķu dārzs ar vairākiem simtiem dažādu ziemciešu. Dobēs pirmie ziedi parādās jau februārī, savukārt pēdējie zied līdz pirmajam nopietnajam salam, reizēm pat līdz decembrim.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Zupa

Ugunskurā vārīta meža gaļas gulaša zupa

Cena – 7 EUR

Aukstā zupa ar bietēm un kefīru

Cena – 2 EUR

Pamatēdiens

Meža gaļas desiņas ar salātiem

Cena – 7 EUR

Vācu salāti

Cena – 2 EUR

Belaši

Cena – 1 EUR

Saldais ēdiens

Tiramisu deserts ar zemeņu mērci

Cena – 3 EUR

Pavlovas

Cena – 3 EUR

Dzēriens

Pašgatavoti dzērieni (citronmētra, liepu ziedi)

Cena – 0,50 EUR

“Studentu” kafija

Cena – 1 EUR

Aktivitātes

  • Izklaidei būs pieejams batuts (par bērnu drošību uz batuta atbild paši vecāki), mazuļiem – smilšu kaste ar rotaļlietām;
  • Pret ziedojumiem dārza labiekārtošanai un pilnveidošanai būs iespēja pašiem izveidot savu ziedu pušķi no tobrīd ziedošajām puķēm;
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties bezē ruletes – 10 EUR, kā arī mājās gatavotus konservējumus (cenas dažādas). Ruletes vēlams iepriekš (līdz trešdienas, 9. augusta vakaram) pasūtīt Gundegai pa norādīto tālruni.