“Zaļā Villa”

Calendar icon
12. augusts: 10:00-17:00

Aizputes sirdī lepni stāv Zaļā Villa, kuras skaistumu var aplūkot no Misiņkalna vai ieklīstot Avotu ielā. Māja ir ar senu vēsturi, kura mūsu īpašumā nonāca pirms pieciem gadiem. Lēnām kopā ar māju augam arī mēs paši, atjaunojot iespējamo, nomainot neiespējamo, integrējot veco ar mūsdienīgo.

120 gadus vecā koka māja ar mežģīnēm, atrodas unikālā vietā, kur ikdienā nav brīvas pieejamības, bet Māju kafejnīcu dienās, mēs- Sprūdu ģimene, atvērsim vārtus un dalīsimies ar to kas mums ir – Šveices skats, brīnišķīgā mājas aura un mieru, ar kuru ik dienas šī vieta mūs lutina.

Mūsu kafejnīcas piedāvājums ir mūsu ģimenes mīļākie ēdieni bez kuriem neiztiek nevieni svētki. Kopš mūsu mājās ir bērni, cepumkūka tiek gaidīta katrā bērnu Dzimšanas dienā. Bet saldā desa ir saimnieku bērnības gardums, kuru īpaši mācēja pagatavot Mārtiņa omīte, Zaļās Villas ilggadējā saimniece, kura tagad dzīvo mīļās atmiņās. Savukārt lašmaizes tika celtas galdā Līgas ģimenē, vienmēr satiekot savu Ogres omu, kurai pēc pārdzīvotajiem kara gadiem, lašmaize nozīmēja brīvību, uzvaru.

Plātsmaize no dārzā novāktās ražas ir kļuvusi par ģimenes tradīciju ik vasaru nu jau 5 gadus un kopīgas picas pagatavošana mums ir TV vietā, kurš mūsmājās nav atrodams. Picu pagatavojam kopā, sadalot darbus, jautri rosoties pa virtuvi, pārrunājot piedzīvoto un nosvinot darba nedēļas piesātinājumu, parasti, piektdienu vakaros.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Lašmaizīte

Cena – 3 EUR

Plātsmaize

Cena – 3 EUR

Picmaize

Cena – 3 EUR

Saldais ēdiens

Mājas cepumkūka

Cena – 3 EUR

Saldā desa

Cena – 3 EUR

Saldējums

Cena – 3 EUR

Dzēriens

Kafija

Cena – 3 EUR

Burbuļtēja

Cena – 3 EUR

Aktivitātes

  • Rīta vingrošana fizioterapeites Līgas Sprūdes pavadībā plkst 10:00, līdzi ņemt paklājiņu vai sedziņu. Cena 5 EUR;
  • Sup dēļu īre- iepriekš pieteikties pa tel. Ir 2 gab., iespēja supot pa Tebras upi, kas iet gar māju individuāli vai pārī. Viens brauciens ~40min: 10 EUR/1 supdēlis.