Lauku omes virtuve Bakūzes muižā

Calendar icon
5. augusts 14:00 - 19:00
Calendar icon
6. augusts 14:00 - 19:00

Bakūzes muiža ir vieta nesteidzīgai atpūtai ar skaistiem dižkokiem un īpašām liepām. Muižā ir iespējams apskatīt trauku izstādi, gida pavadībā izzināt muižas vēsturi. Dodamies pārgājienos pa Embūtes vēsturiski nozīmīgām vietām. Muižā iespējams nakšņot un pakarsēties pirtiņā.
Kafejnīcu dienā piedalāmies trešo gadu, komandā esam trīs omes. Gatavosim ēdienus, kādus ikdienā gatavojam savās ģimenēs, kā arī kādus gatavoja mūsu bērnībā. Tā kā esam tuvu Lietuvai un Aušrute Krasucka no mammas puses ir saistīta ar Lietuvu, tad viņa gatavos ēdienus, kas ir pierasti Latvijā, bet zināmi arī Lietuvā. Tie būs ķilavu salāti un kartupeļu klimpas ar saceptu cauraudzīti. Savukārt Irinai Mamei mamma strādāja Embūtes ēdnīcā par pavāru, gatavoja saldos ēdienus, tādēļ viņa gatavos savus garšīgos saldos ēdienus. Iveta Mame gatavos pildītu vistas fileju un sagaidīs viesus, pastāstīs par muižu. No iepriekšējo gadu iecienītākajiem ēdieniem varēsiet baudīt viesu iecienītos ķerriteņus.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pierobežas leišu salāti ( kartupeļi, olas, ķilavas, sīpoli, majonēze) – 3,00 EUR
Rosoliņš – 3,00 EUR
“Klukste vasaras jaciņā” ( Pildīta vistas fileja ietīta bekonā ar krāsnī ceptiem vai vārītiem kartupeļiem un salātiem)– 12,00 EUR porcija.
Ķerriteņi (Kartupeļu klimpas ar ceptu caurraudzīti)– 7,50 EUR porcija (Iespējama arī dalīta porcija)
Gaļas zupīte, jeb smalkāk - Gulašzupa – 4,00 EUR porcija.
Šokolādes desa – 1,00 EUR gabaliņš.
Biezpiena mājiņa – 1,50 EUR
Šokolādes krēms ar ogu ķīselīti – 2,50 EUR
Kafija - 1,50 EUR

Aktivitātes

Bez lauku cienastu baudīšanas apmeklētājiem vēl būs pieejams:
• Ekskursija pa muižu.
• Ārstnieciskā vai relaksējošā muguras masāža. (Ar iepriekšēju pierakstu, Evija – +371 20206734)
• Sadarbībā ar Embūtes garšaugiem – iespēja iegādāties garšaugu maisījumus, saruna ar Inetu Jurķi – Miķelsoni par augiem un to izmantošanu.