Kovboju krodziņš

Calendar icon
19. augusts: 11:00-17:00

“Demoras staļļi” nodarbojas ar zirgu audzēšanu un jātnieku sportu, staļļos dižojas 17 dažādu šķirņu un krāsu sporta zirgi un poniji.

Viesi varēs noklausīties stāstu par dzimtas mājiņu un kā šī sēta attīstījusies līdz ievērojamai zirgaudzētavai šodien, apskatīt zirgu staļļus, zirgus, trofeju istabu un doties izjādē ar zirgu vai poniju vai izbraukt līkumu lepnā karietē. Baudīt ēdienus īstā kovboju krogā, mest laso un vērot, kā darbojas zirgu vārdotājs.

Demoras staļļos vēl sastapsiet:

  • Lauku sētu “Kliņģeri”, kas ir Romanovas šķirnes aitu bioloģiskā saimniecība, kurā saimniece gatavo produkciju no jēra gaļas, citiem bioloģiski pašaudzētiem un apkārtējā kopienā audzētiem produktiem. Varēs iegādāties liofilziētas (sublimētas) pikantas un saldas uzkodas, saldus gardumus, pieskaņotu mājas vīnu, mini picas un apskatīt un apmīļot aitiņas, kā arī izgatavot vilnā tītas ziepes līdzņemšanai;
  • “Zaļais namiņš” ikdienā piedāvā nakšņošanas iespējas, velo remonta pakalpojumus un dažādus Latvijā brūvētus dzērienus un mājražošanas uzņēmums “Bumbuļmaize” – kas piedāvā malkas krāsnī ceptu maizi, pīrāgus, plātsmaizes, kūkas/kūciņas.
Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdienkarte

Uz ugunskura gatavota jēra gaļas zupa

Cena – 3 EUR

Pienslapnams (rūgušpiens, biezpiens, krējums, sīpoli un uz oglēm cepta siļķe ar kartupeļa bumbiņu)

Cena – 3 EUR

Vegānu uzkoda - Kreftīgās dižguorķ pogs (kabaču pankūciņa ar dekorējumu)

Cena – 3 EUR

Pavlova

Cena – 3 EUR

Citi saldumi

Dzēriens

Tiks piedāvāts izlejamais alus “Brālis”

Aktivitātes

  • Ekskursija pa saimniecību ar saimnieces stāstu, aitu mīļošana bez maksas;
  • Izjādes ar zirgiem un ponijiem no 5 EUR;
  • Brauciens ar karieti 20 EUR;
  • Vilnas ziepju gatavošanas meistarklase 5 EUR;
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties aitu audzēšanas saimniecībā ražotos veselīgos un dabīgos liofilizētos produktus, malkas krāsnī cepto Bumbuļmaizi, kūkas un kūciņas.