Kafejnīca “Ošlejas” Dvietes dzirnavās

Calendar icon
9. septembris: 12:00-18:00
Calendar icon
10. septembris: 10:00-14:00

Kafejnīca “Ošlejas” darbosies jau otro gadu. Tajā mobilās kafejnīcas “Divas vīnogas” saimnieces Dace Tamane un Viktorija Rītiņa piedāvās gardus un sātīgus ēdienus, kas raksturīgi vasaras noslēgumam. “Sātīgie brieža rieksti” ar jaunajiem kartupelīšiem un Dvietes mežu sēņu mērce piepildīs jūsu vēderus un gaisīgo sajūtu kā baltie padebeši radīs saldais ēdiens “Debesis iekrita Tevī”.

Šoreiz kafejnīca atradīsies Dvietes dzirnavās, kas ir skaista, senatnīga ēka pie muižas dīķa. Pirms vai pēc maltītes ikviens aicināts apskatīt blakus esošo Dvietes muižu, kā arī izstaigāt rudenīgo Dvietes parku. Visas dienas garumā būs iespējams skatīties arī foto kolāžas un vērot dažādu laika griežu īsfilmas par Dvieti un dvietiešiem.

Dvietes pagasts ir viens no zaļākajiem Latvijā, tāpēc vasaras noslēgums ir īpaši skaists, lapām sākot krāsoties rudens krāsās. Brauciet ciemos baudīt garšīgos ēdienus un dabas mieru, kas pie mums valda. Uz tikšanos 9. un 10. septembrī!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

“Sātīgie briežu rieksti siera sēņu mērcē”

Cena – 5 EUR

“Debesis iekrita tevī”

Cena – 1,50 EUR

Tēja

Cena – 1 EUR

Kafija

Cena – 2 EUR

Kakao

Cena – 1 EUR

Mājas cepumi

Cena – 0,30 EUR

Saldējums (dažādas garšas)

Cena – 2,50 EUR

Aktivitātes

  • Sestdien, 9. septembrī, plkst. 16.00 uzstāsies mākslinieks Andris Baltacis – bezmaksas;
  • Abas dienas interesentiem būs iespēja apskatīties Dvietes muižas ēku, izstaigāt Dvietes parku, apmeklēt Paula Sukatnieka dzimtas mājas “Apsītes” un piemiņas dārzu;
  • Piedāvātās ēdienkartes ēdieni būs pieejami līdzņemšanai.