Īstais RADU saiets “RADU” mājā

Calendar icon
9. septembris: 12:00-20:00
Calendar icon
10. septembris: 12:00-16:00

Gaidīsim mieloties gribētājus uz kārtīgu maltīti, kuras laikā jebkurš kļūs par mūsu radinieku uz mūžu, ja ne likumīgi, tad sirdī noteikti. Pasākuma laikā paredzēti dažādi pārsteigumi un aktivitātes, kuras iepriekš gribam paturēt noslēpumā. Kā vienu no lieliskām iespējām piedāvāsim ikvienam gardēdim iepazīties arī ar apģērbu zīmolu “pARTapis”, kura saknes ir tieši Jaunjelgavas “RADU mājā”, kā arī tos iegādāties. Būs pieejami arī kādi našķi līdzņemšanai. Garantējam labi pavadītu laiku, krietnu jautrības devu un lielisku maltīti.

Apvienojoties radiniekiem savā starpā un radniecībā ar Jaunjelgavas pilsētiņu tika dibināta biedrība. Mēs esam par “zaļo” domāšanā, dzīvošanā un darbos. Arī “RADU” māja iekārtota no cilvēku ziedotām lietām, kuras vairs netika izmantotas, parādot kādā lietu pārbagātībā dzīvojam un izceļot saulītē citas aktuālas vērtības. Šeit 2018.gadā radies arī apģērbu zīmols “pARTapis”, kas rada unikālus apģērbus jau no esošiem, taču dažādu iemeslu dēļ nevalkātiem apģērbiem. Taču pats vērienīgākais biedrības pasākums ir bijis 2017.-2022.gadam ikmēneša rīkotais “RADU tirgus”.

Tas iekaroja lielu atsaucību gan tirgotāju, gan pircēju vidū, kas arī lieliski veicināja pilsētas atpazīstamību. Aicinām ikvienu apciemot gleznaino mazpilsētu Sēlijas vārtos, iepazīties ar tās vēsturi, izstaigāt Daugavas promenādi un, protams, satikties ar cilvēkiem pie klāta galda un kļūt par īstu radinieku, par vienu sēli sirdī vairāk! Uz drīzu tikšanos “Īstajā RADU saietā RADU mājā” Jaunjelgavā!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Pamatēdiens’’Irbe teļu dancot veda’’

Cena – 10 EUR

Saldais ēdiens’’RADU raksti’’,kafija/tēja

Cena – 5 EUR

Saldais ēdiens ‘’Kurš ir tavs RADInieks?’’,kafija/tēja

Cena – 5 EUR

Aktivitātes

  • Aktivitātes un pārsteigumi, kuri iekļauti cenā.
  • Līdzņemšanai – pašu gatavoti našķi,apģērbu zīmola’’pARTapis’’produkcija.