Darbnīca

Calendar icon
5. augusts no plkst. 14:00
Calendar icon
6. augusts no plkst. 14:00

Piedāvātie ēdieni būs īsteni latviski – zupa, rauga pankūkas un jaunie kartupelīši (vārīti-apcepti) ar dārzeņu salātiem un zivju vai gaļas kotletītēm.  Visi ēdieni tiks gatavoti no produktiem, kas būs iepirkti no apkārtējiem zemniekiem. Zupa tiks gatavota no dažādām pļavas zālītēm. Izklaidē  būs saimnieces gleznu izstāde un ziedu vanna zem klajas debess. Vakarā piedāvāju pasēdēšanu pie ugunskura ar tēju un kūku, un ziedu vannu mēness gaismā.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Piedāvājuma cena: 5 EUR/ pers.

Uz ugunskura vārīta zupa no dabīgām zālītēm un citām izejvielām, smeķīgas rauga pankūkas, jaunie mājas kartupelīši ar dārzeņiem un zivju vai gaļas kotletītēm, kā arī dzēriens.

Aktivitātes

Ikvienam mājas kafejnīcas viesim būs iespēja apskatīt saimnieces pašas gleznotās gleznas.
Vakarā, mierpilnai atpūtai un relaksācijai būs pieejama ziedu vanna zem klajas debess, fonā degot ugunskuram, viesim būs iespēja baudīt arī tēju un pašceptu kūku.

Iepriekšpieteikšanās uz ziedu vannu! Saimniece saka, ka ziedu vanna piemērota arī ģimenēm līdz 5 cilvēkiem. Vanna ar dažādiem ziediem, ārstniecības augiem. Noskaņai iespējams malkot pašu vāktas ārsniecības augu tējas, kas izturētas avota ūdenī.

Piedāvājuma cena: 20 EUR.