CORNELIUS

Calendar icon
22. jūlijs: 10:00-18:00
Calendar icon
23. jūlijs: 10:00-16:00

Bilstiņu ciems atrodas vienā no skaistākajām vietām Latvijā – Pērses un Daugavas upju krastā. Kultūrvēsturiska vieta, kas veidojusies ap Bilstiņu muižu ko dibinājis Kornelius Bilšteins (Cornelius Bilstein) 16. gs.

Mājas kafejnīcu apmeklētājus aicinām izbaudīt neatkārtojamu noskaņu Bilstiņu ciema kafejnīcā CORNELIUS. Apmeklētājiem piedāvāsim paipalu olu un gaļas delikateses, drosmīgākie varēs nobaudīt “Austeri”, bet pusdienās gatavosim Ola-lā! Rotisserie – grillētu paipalu franču gaumē. Paipalu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam laicīgi pieteikties, piezvanot uz norādīto telefona numuru. Desertā izcilais paipalu olu Creme brulee un kafija.

Pāris soļu attālumā no kafejnīcas CORNELIUS atrodas noslēpumainā LOVE GARDEN siltumnīca un dārzs. Interesē ieskatīties? Piezvani Baibai: 29147071

Mūsu saimniecība ražo Latvijā pazīstamos paipalu olu produktus ar nosaukumu Ola-lā! Apciemojuma laikā, Tu varēsi tos iegādāties un uzzināt par Ola-lā! vairāk.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Oalā! Rotisserie - grilēta paipala franču gaumē ar mazajiem kartupeļiem un pašu gatavotu majonēzi no paipalu olām

Cena – 11 EUR/porcija

Saldais ēdiens

Olalā! Creme brulee

Cena – 6 EUR

Dzēriens

Illy kafija

Cena – 2,5 EUR

Koknesē gatavotu limonādi (bez cukura) no pašaudzētiem augļiem (cidonija, upenes, āboli)

Cena – 2 EUR

*Bērniem piedāvājums

Degustācija

“Austeres” degustācija

Cena – 4,5 EUR

Aktivitātes

  • Starp ēdienreizēm piedāvājam viesiem doties romantiskas pastaigas pa Bilstiņiem;
  • Varēsiet apskatīt Kokneses pilsdrupas no upes otra krasta un uzzināt kur vasaras pavadīja valodnieks, Jānis Endzelīns, un mākslinieks, Konrāds Ūbāns.