Annas mājas kafejnīca

Calendar icon
2. septembris - 11:00 - 21:00

Ikdienā ēka Emīla Dārziņa ielā 22, Jūrmalā ir māja ģimenei vairākās paaudzēs. Ēkai ir sena vēsture. Tā celta 1914.gadā kā īres nams, bet padomju gados ēkā atradās minerālūdeņu laboratorija. Saimnieki ēku iegādājās pirms pieciem gadiem- tā bija nolaista un vizuāli bēdīgā stāvoklī. Uz šodienu ir šis tas jau padarīts un ēka turpina dzīvot! Ģimenes jaunākajai atvasei – meitai Annai patīk darboties Ķemeru mājā, tāpēc ēka nosaukta par Annas māju. 

Ēkas novietojums Ķemeru centrā vēsturiskā kūrorta parka malā ir izdevīgs, lai vasaras periodā uzņemtu atpūtniekus, kas apmeklē Jūrmalu un Ķemeru apkārtni, tāpēc jau šobrīd ēkā tiek piedāvātas nakšņošanas iespējas, divriteņu noma, piknika vietas. 

Mājas saimniekiem mīļa ir Eiropas dienvidu valstu apceļošana un turienes virtuve, tāpēc mājas kafejnīcu dienās piedāvājumā būs ēdieni ar Vidusjūras valstu garšu notīm. Pirms vai pēc kafejnīcas viesiem ir lieliska iespēja apmeklēt skaisti atjaunoto Ķemeru parku, kas patiesi priecē visos gada laikos. Bērnu priekam parkā izveidots moderns rotaļu laukums.Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Zupas un uzkodas

Sezonas dārzeņu biezzupa ar sieru - 4,00 EUR porcija
Kornetto radziņš ar Mocarella sieru, tomātiem un bazilika pesto - 3,50 EUR.
Panīnī ar saulē kaltētiem tomātiem, kaperiem un Mocarella sieru – 4,00 EUR.
Panīnī ar vītinātu šķiņķi un zaļajiem salātiem - 4,00 EUR.
Fritēti kartupelīšu pirkstiņi ar mērcīti (ķiplociņš vai tomātiņš) - 2,50 EUR.

Pamatēdieni

Marinēts un liesmās gatavots vistas šķiņķītis bez kaula ar fritētiem kartupelīšu pirkstiņiem ar garšaugiem (rozmarīns, ķiplociņš) - 6,00 EUR.
Uz liesmām gatavots lielais burgers (liellopa maltā gaļa, burgermaizīte ar sezama sēkliņām, Čedara siers, tomāta šķēle, ledus salātlapa, marinēts gurķis) – 6,00 EUR.
Uz liesmām gatavots mazais burgers (vistas gaļa, burgermaizīte ar sezama sēkliņām, Čedara siers, tomāta ripiņa, ledus salātlapa, saldā sīpola ripiņa) – 4,50 EUR.
Uz liesmām gatavots veģetārais burgers (grillēts siers, burgermaizīte ar sezama sēkliņām, tomāta šķēle, marinēts gurķis, ledus salātlapa, saldā sīpola ripiņa) – 5,00 EUR.

Deserti

Tiramisū kūka (cepumi, Maskarpone siers, šokolāde, kafija) - 3,00 EUR.
Franču siera kūka ar svaigu ogu mērcīti – 3,50 EUR porcija.

Dzērieni

Īsta itāļu pupu kafija - 2,50 EUR.
Tēja – 1,00 EUR.
Frappe – grieķu ledus kafija (lielā glāze) – 3,00 EUR.
Plūškoka ziedu limonādes dzēriens – 1,50 EUR

Aktivitātes

Iespējama mājas saimnieka paša darināta mājas ābolu un vīnogu vīna degustācija.