Lai Apē rīb un atskan Drustos!

Svētki būs! Apes pilsētas un apkārtnes mājas kafejnīcas šogad aicina kopīgi svinēt Apes 95 gadu jubileju un svinēt dzīvi!
Šeit viesi tiks cienāti ar dažnedažādiem ēdieniem- tādiem, kas tapuši no senču receptēm vai atklāti eksperimentējot, tādiem, kur sastāvdaļās izmantoti savā sētā audzēti, dārzeņi un augļi, veģetāriem šedevriem, no kuriem garšu kārpiņas priekā gavilēs.
Dodies uz Api un izbaudi vietējo viesmīlību. Garantējam piedzīvot pasakainas pieredzes, kas var padarīt apmeklējumu unikālu, atmiņā paliekošāku un arī, iespējams, ļaut pieredzēt agrāk neizjustas emocijas!
Mājupceļā iebrauc Drustos, lai pārliecinātos vai atskanēja!

Citas Smiltenes novada mājas kafejnīcas skatiet “Noķer garšu kontrastus Smiltenes novadā!” – 19.-20. augusts

26.-27.
augusts

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

Baudīgs un veselīgs piedzīvojums skaistā vietā!

Uzzini vairāk

Gaujienas muižas ansamblis veidojies daudzu gadsimtu gaitā uz dolomīta stāvkrasta ar gleznainām ielejām un izcilām trīspakāpju ainavām.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Bertas mājas kafejnīca gaidīs viesus tautas dzejnieka Ojāra Vācieša bērnības dienu mājās “Stādzēni”, kur pirmo reizi bija iespēja paviesoties jau pagājušogad. Kafejnīca nosaukta dzejnieka mātes Bertas vārdā.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Goda vietā, protams, gardās Apes kūku cepēju mājas kūkas un kūciņas. Vinčas gardās uzkodu plates. Brieža gaļas zupa ar sviestā ceptiem kartupelīšiem zaļumu mērcē.

Uzzini vairāk
Ape
Aktivitātes

Šogad ābeļdārza paēnā viesus uzņemsim jau otro gadu, sniedzot mūsu apmeklētājiem to mieru un labsajūtu, ko baudām Jaunsteģos ik brīdi.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Mēs gaidīsim kafejnīcā “Pie Mateja” baznīcas dārzā ciemiņus, lai viņi varētu sajust īpašu miera un harmonijas gaisotni. Vēlamies piedāvāt ēdienus, kuri ir vienkārši, bet sevī slēpj vēstījumu.

Uzzini vairāk
Ape

Vienkārši, bet garšīgi ēdieni.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Apē, Dzirnavu ielas 26 ratnieka pagalmiņš pirms 100 gadiem bija vieta, kur vaļas brīžos mēdza sanākt tuvākie kaimiņi, lai patērzētu, uzspēlētu kārtis vai pamuzicētu.

Uzzini vairāk
Ape
Aktivitātes

PANKŪKAS no griķiem, zirņu miltiem, mandeļu miltiem, kartupeļu miltiem, kukurūzas miltiem, rīsu miltiem, kviešu miltiem. Saldas un sāļas ar dažādiem smēriņiem un pildījumiem.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Apē, Skolas ielā 2 mājas kafejnīcas “Essential” komanda Jūs gaidīs ar gardiem ēdieniem un patīkamu atmosfēru.

Uzzini vairāk
Ape
Aktivitātes

Amberfarm mājas kafejnīcu dienās “AmberFest” ir vienreizēja iespēja baudīt Latvijas vērtīgākās ogas – smiltsērkšķa – garšas citos rakursos un veidos.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Vai pazīsti Apes šefpavāru Sancho? Mājas kafejnīcu dienās, 26. augustā, kafejnīcā “Bērnu paradīze” būs iespēja ar viņu tikties un baudīt viņa un viņa komandas viesmīlību un gardos ēdienus.

Uzzini vairāk
Ape
Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

Auļukalna muiža jau izsenis kalpo kā satikšanās vieta tuviem un tāliem ļaudīm, dažādām amata un gara darbu prasmēm.

Uzzini vairāk

Apskates objekti

Taka vijas gar Vaidavas upes gleznainajiem krastiem, sākot no D. Ozoliņa Apes vidusskolas. Dabas takā ir vairāki apskates objekti- Jaunās un Vecās Raganu klintis, Veselības avots, Acu avots. Kā arī ir padomāts par mazākajiem bērniem ar dažādiem izzinošiem stendiem un šūpolēm visas takas garumā. Dabas takas garums 1,5 km.