“B2” Gastronomisks baudījums piecās kārtās

Calendar icon
23. jūlijs: 11:00-20:00
Calendar icon
23. jūlijs: 12:00-18:00

Mājās, kurās viss ir kārtībā, visi satiekas virtuvē. Labprāt asociējamies ar šādu domu. Mums patīk gatavot un radīt notikumus sev apkārt. Esam jaunie saimnieki, Lelde M.T. un Rinalds T., Blaumaņa ielas 2 īpašumam Koknesē, tāpēc būs interesanti gan uzņemt viesus, gan padalīties ar saviem stāstiem, receptēm, pārdomām un viesmīlību. Kā arī ļoti vēlēsimies dzirdēt arī viesu stāstus. Atrodamies unikālā vietā Kokneses parka malā ar skatu uz Daugavu un Luterāņu baznīcu. Tuvu pie dabas, bet jūtams arī pilsētas dzīvīgums!

Lai sarūpētu “B2” apmeklētājiem neaizmirstamu pieredzi, šim projektam esam piesaistījuši bariņu savas jomas speciālistu, kuri ir arī tuvi draugi un ģimenes locekļi. Paši esam gaļas ēdienu cienītāji, tāpēc gatavosim savas iecienītākās, bet reizē arī īpašākās receptes no kvalitatīvas gaļas un citiem svaigiem produktiem.

Kitija A. ir profesionāla pavāre ar desmit gadu pieredzi, specializāciju desertu gatavošanā un nesavtīgu mīlestību pret maizes cepšanu. Arī molekulārā virtuve viņai nav sveša, tāpēc ļausimies viņas piedāvātajiem meistardarbiem. Padomus pie ēdienu receptēm prasījām arī pieredzējušajam un radošajam šefpavāram Miķelim S.. Lauris T. ir speciālists dzērienu pasaulē, sākot ar kafijas brūvēšanu un pagatavošanu, beidzot ar sarežģītu un klasisku kokteiļu jaukšanu augstā līmenī. Dzērienu izvēle mūsu kafejnīcā ir atstāta viņa uzmanībā, bet tiks piedāvāti arī saimnieku iecienītākie alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni. Pie maizes cepšanas darbiem mums palīdzēs netālu no Kokneses dzīvojošie ukraiņu konditori Olga&Co, tādā veidā mēs atbalstām viņu centienus realizēt savas prasmes un palīdzam nopelnīt iztikas līdzekļus, uzturoties Latvijā. #standwithukraine Pie Daugavas zivju žāvējumiem atbildīgais būs makšķerēšanas entuziasts Dims K., kurš parūpēsies par sulīgiem un svaigiem dienas lomiem!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Uzkoda

Konfitēti zaļie sparģeļi ar jauno burkānu, sparģeļu un olīvu žuljēnu, citronu salsu un Holandes mērci

Pamatēdiens

Bioloģiski audzēts liellopa steiks ar ugunskurā ceptiem kartupeļiem, grillētiem tomātiem un sarkanvīna mērci
Kokneses pļavās auguša jēra burgers ar kazas sieru, mazsālītu gurķi, karamelizētiem sīpoliem pašceptu maizi un tzatziki mērci
Biešu raviolli ar balzamiko un fetas sieru, kūpinātas paprikas mērci un citronmētru

Starpēdiens

Dārza ogu granitta

Saldais ēdiens

Šokolādes sablé ar kazassiera cannelloni, avenēm un koraļļu tvīli

Set Menu cena:

Ar gaļas pamatēdienu – 29 EUR
Veģetārais sets – 24 EUR
Bez deserta – 25 vai 20 EUR (atkarībā no pamatēdiena)

Bērniem

Mini burgers ar jēra gaļu, čedaras sieru, mazsālītu gurķi, karamelizētiem sīpoliem, pašceptu maizi un tzatziki mērci

Cena – 6 EUR

Plānā pankūka ar maršmelloviem un zemeņu mērci.

Cena – 4 EUR

Aktivitātes

  • Leldes un Rinalda kāzu ģitāristu duets – dzīvās mūzikas pavadījums skaistai un atmosfēriskai noskaņai;
  • Operas žanra apslēptais talants Jūlija Ozerova ar ekskluzīvu mini vakara koncertiņu “B2” apmeklētājiem;
  • Elīnas Māliņas mākslas studijas Mtelpa sagatavots mākslas stūrītis bērniem un pieaugušajiem;
  • Precīzāka informācija par performancēm, aktivitātēm un protams arī kafejnīcas sagatavošanās darbiem sekos “B2” Facebook lapā.