Calendar icon
6. augustā: 12:00-20:00

Piemājas dārza un mājas kafejnīcas IPOMEJA saimniece Gunta saviem viesiem piedāvās nobaudīt ne tikai dažādus batāšu ēdienus skaistajā ābeļdārzā, bet arī doties ekskursijā pa pašas audzētu batāšu lauku. Kā izrādās, batātes patlaban ir ļoti moderns dārzenis!

Kamēr viesi mielosies ar gardajām maltītēm un veldzēs slāpes ar avota ūdeni vai mājas sulām, kafejnīcas saimnieks viesus priecēs ar dzīvo mūziku. Nebūs aizmirsts arī par estētisko baudījumu – acis varēs priecēt saimnieces meitas Daces pirmajā zīmējumu personālizstādē PUĶU DOBĒS. Būs iespējams arī aplūkot košumdārza dobes un iegādāties ziemciešu stādus, kā arī saimnieces darinātas, ekskluzīvas augu bareljefa glezniņas un citus darbus. Būs padomāts arī par mazākajiem kafejnīcas viesiem – bērni varēs spēkoties dažādās galda spēlēs, no kurām daža ir pat 40 gadus sena.

Būsiet laipni gaidīti IPOMEJĀ!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Batāšu pankūkas ar skābo krējumu vai mājas ievārījumu

Cena – 3,50 EUR (porcijā 2 pankūkas)

Īstie Valmieras salāti

Cena – 4,00 EUR (200g)

Batātes sukādes

Cena – 2,50 EUR (50g)

Batātes kēksi

Cena – 1,50 EUR/gab

Batātbulciņas - maizītes bez cukura

Cena – 1,oo EUR/gab

Dzēriens

Avota ūdens no Svētavots

Cena – 0,50 EUR/glāze

Mājas sula jāņogu

Cena – 1,00 EUR/glāze

Kafija

Cena – 2,00 EUR

Aktivitātes

  • Saimnieks izklaidēs viesus ar dzīvo un fona mūziku. Bērniem tiks piedāvātas galda spēles ar 40 gadu vēsturi, kā “Cirks” utt.;
  • Mākslas baudītāji varēs novērtēt saimnieces meitas Daces zīmējumu, pirmo personālizstādi “Puķu dobēs…”. Attēlotie ziedi ir no piemājas dobēm, kā baltā dobe, zilā utt.;
  • Viesi varēs iegādāties saimnieces darinātas, ekskluzīvas augu bareljefa glezniņas un citus darbus;
  • Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties Valmieras salātus trauciņos, batātkeksus, batātsukādes un batātmaizītes (cenas ir pieminētas ēdienkartē).