Valkas novads - Latvijas Ziemeļu vārti!

Valkas novads ar tā 5 pagastiem, apbur ar savu daudzveidību – ezeriem, purviem, pļavām, upēm un urbāno vidi, kurā sastopas 1 pilsēta, 2 valstīs – Valga/Valka.

Šeit varēsi sajust dabas tuvību staigājot pa novada dabas takām, kuras iekļautas Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta teritorijā. Redzēt kā Varžupīte atdala divas valstis un tai pat laikā Valgas – Valkas Dvīņu pilsētas centrs savieno šīs divas pilsētas. Izšūpoties šupolēs un vienlaicīgi pabūt 2 valstīs, kur vienā pusē saka “saldējums”, otrā-  “jäätis”. Izbraukt ar sliežu velosipēdu pa sliedēm, pa kurām Latvijas teritorijā savā ceļā devās pirmais šaursliežu dzelzceļa bānītis.

Tas viss un vēl vairāk iespējams pie mums – Valkas novadā!

13.-14.
augusts

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Esam kupla ģimene, kas pavisam nesen dzīvi Rīgā spontāni iemainījuši pret skaisto lauku vidi. Priecājamies par dabu, rūpējamies par gana plašo dzīvnieku saimi.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Ikdienā “Rudzīši” piedāvā nakšņošanas pakalpojumus un Mini Zoo apmeklējumu. Mājās kafejnīcu dienu laikā viesiem tiks piedāvāti senlatviešu ēdieni. Izklaide – Mini Zoo apmeklējums gida pavadībā.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Ciemos gaidīs ģimene, kam tuva saulespuķu zieda burvība un dabas klātbūtne. Katras dienas pamatuzdevums ir priekpilna dzīvošana un brīnumu ieraudzīšana ikdienas mirkļos. “Mājas kafejnīcu dienās” būs arī mini meistarklase.

Uzzini vairāk

Mājsaimniecība Dīķkalni atrodas Valkas novada Kārķu pagastā. Saimnieki Juris un Juta Aušti ikdienā rosās savā stādaudzētavā, kur aug mazās eglītes, priedītes un bērziņi, bet šogad jau otro reizi gatavi uzņemt viesus savā sētā, lai piedāvātu malkas krāsnī ceptu picu.

Uzzini vairāk