Calendar icon
6. augustā: 13:00–21:00
Calendar icon
7. augustā: 13:00–21:00

Taste Kuldīga mājas kafejnīcas piedāvā vienreizēju iespēju ieskatīties novada saimniecībās un lauku sētās, kurām ikdienā, iespējams, vien pabraucam garām un iekšā nemaz netiekam. Viena no šādām apslēptajām pērlēm ir arī bioloģiskā saimniecība “Kolumbi”, kura pirmo reizi plašākam apmeklētāju lokam durvis vēra vien pagājušajā gadā, Taste Kuldīga mājas kafejnīcu laikā. Nu saimniecība atkal ir gatava uzņemt viesus un iepazīstināt ar sevi 6. un 7. augustā.

Bioloģiskā saimniecība “Kolumbi” ir īstā vieta, kur baudīt lauku burvību un starp plašo ganāmpulku sajusties kā īstā rančo. Taste Kuldīgas mājas kafejnīcu laikā apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt augstākās kvalitātes produkciju pa tiešo no ražotāja, zīmola Oak’A BBQ vadītāja Kristapa Ozola izpildījumā, ieskatīties saimniecības ikdienas dzīvē, kā arī asāku izjūtu cienītāji varēs pārbaudīt savas rodeo prasmes cenšoties noturēties Rodeo buļļa mugurā. Mazākie viesi varēs iepazīties ar iespaidīgās lauku tehnikas miniatūru modeļiem un baudīt dažādas atrakcijas visas dienas garumā.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatpiedāvājums

Uzkoda, lēni gatavota, grillēta un kūpināta liellopu gaļa ar piedevām

Cena—30 EUR

Bērniem - burgers ar grillētu liellopa gaļu

Cena—7 EUR

Aktivitātes

  • Visas dienas garumā par patīkamu atmosfēru rūpēsies DJ, kā arī apmeklējumu ik viens varēs iemūžināt, nobildējoties pie saimniecības mīluļa Ureliusa;
  • Tie, kuri vēlēsies arī mājās pagatavot maltīti no kvalitatīvas un augstvērtīgas liellopu gaļas, varēs uz vietas iegādāties saimniecībā ražoto produkciju.