Taste Kuldīga mājas kafejnīcas

Kuldīgas novada nemainīgās vērtības – platākais ūdenskritums Eiropā, senais ķieģeļu tilts pār Ventu un šarmantā vecpilsēta, suitu dziesmas Alsungas pusē un Ventas upes lēnais plūdums, kas savieno Skrundu ar Kuldīgu ir pazīstamas ik katram. Toties Kuldīgas novadam ir arī savi rūpīgi glabātie noslēpumi, kas slēpj prasmi savienot vēsturi ar mūsdienām, dabu ar pilsētu un vietējo ar eksotisko.
Tikai divas dienas, 6. un 7. augustā, aicinām atklāt Kuldīgas novada garšas noslēpumus, iepazīstot vietējo saimniecību unikalitāti, sajūtot ģimenes spēku, izgaršojot augstvērtīgos produktu un baudot ēdienus, kas gatavoti īpaši Taste Kuldīga mājas kafejnīcām.

6.-7.
augusts

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Bioloģiskā saimniecība “Kolumbi” ir īstā vieta, kur baudīt lauku burvību un starp plašo ganāmpulku sajusties kā īstā rančo.

Uzzini vairāk

Mājas kafejnīcu dienu laikā būs iespēja ne tikai nogaršot jau tik iecienītos “Rudy’s Kombucha” dzērienus, bet sajust tos arī pasniegtajā ēdienā šefpavāra Žaņa Raivo Behmaņa izpildījumā.

Uzzini vairāk

lauku sētas-Zoo “Zemturi” iemītnieki jau ir parūpējušies, lai saimniecība būtu iecienīta vieta ģimenēm ar bērniem.

Uzzini vairāk

Ja 6. vai 7. augustā plānojat braukt uz Jūrkalnes pludmali, vai sanāk braukt cauri Alsungai (ja vēl neplānojat, laiks ieplānot!) noteikti nepalaidiet garām vienreizēju iespēju piestāt “Paulīnēs”, kas šogad pirmo reizi uzņems viesus Taste Kuldīga mājas kafejnīcu dienu laikā.

Uzzini vairāk
Veģetāriešiem draudzīgi

Taste Kuldīga mājas kafejnīcu viesi apmeklējot “Garīkas” var rēķināties ar sirsnīgu uzņemšanu, gardiem ēdieniem un māju sajūtu.

Uzzini vairāk

Aitu audzētava “Pilskalni” arī šogad papildina Taste Kuldīga mājas kafejnīcu dalībnieku loku. “Pilskalni” pirmoreiz savas durvis apmeklētājiem vēra vien pirms gada, mājas kafejnīcu dienu ietvaros.

Uzzini vairāk

Vitamīniem bagātā saimniecība īpaši lepojas ar to, ka paši vari izaudzēt un pārstrādāt tik vērtīgu produktu ne tikai savam patēriņam, bet arī jebkuram citam veselīga un bioloģiski vērtīga uztura piekritējam.

Uzzini vairāk