Skujene. Tālāk brauksi - gardāk ēdīsi!

Skujenē ir, ko redzēt, un Skujenē ir, ko baudīt! Ar vienu dienu var nepietikt, ar vienu vēderu tāpat!

Skujeniešiem patīk mielot un mieloties pašiem. Mājas kafejnīcu dienu ietvaros ēdājus sagaida mājās ceptas maizes, medījumu, melno ķiploku, austrumu ēdienu, reibinošu atspirdzinājumu un cukurotu desertu garšu kokteilis.

Ēšanas priekus piedāvā ņiprā Ķiploku dārza virtuve, mājas kafejnīca Cukurpilsētiņā, latviskā lauku sēta “Liepiņas” ar pavisam eksotiskiem ēdieniem un izsmalcinātu garšu virtuve “Stikla kalns”. Galdā tiks celti steiki, šašliks, grilētas vistiņas, suši, “wok”, “wrap”, melnie ķiploki, kazas siers, mājas saldējums, marcipāns, cukurvate, kombuča, martini un medalus.

Vēderpriekus papildina vietējo tūrisma objektu kolorītais piedāvājums – gan Vidzemes augstienes dabas pērles, gan vēstures izzināšana un radošās darbnīcas.

3.-4.
augusts

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

3.augusts 12.00-19.00

Dažādas garšas “Liepiņu” galdā

Uzzini vairāk
Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

Lauku vienkāršībā varēsiet nogaršot melno ķiploku dažādos ēdienos un uzzināt, kā tas top. Melnajam ķiplokam nav svaigiem ķiplokiem raksturīgā asā garša, tāpēc tas garšo pat tiem, kas ķiplokus neēd. Tomēr kafejnīcas viesi varēs izvēlēties arī ēdienus bez ķiplokiem.

Uzzini vairāk
Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

3.-4.augusts no plkst.12.00-20.00.

Dzīve IR salda! Vajag tik izgaršot!

Ja vēlies uzzināt, kā piepildīt bērnības sapni – kļūt par konfekšu fabrikas direktoru, – brauc uz Cukurpilsētiņu Indrānos! Saldumu darbnīca piedāvā tādus gardumus, kā nekur citur pasaulē – liepziedu marmelādi, rupjmaizes konfektes šokolādē, viršu sīrupu un vēl, un vēl.

Uzzini vairāk
Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

3.augusts 13.00-18.00

Ja esi tik tālu ticis – 216 metrus virs jūras līmeņa, tad jau esi zelta zirgā, un kopā darīsim visu, lai modinātu mūsu  pavēlnieci un princesi Garšu, kura te snauž Stikla kalnā.

Uzzini vairāk

Apskates objekti

Ikviena skujenieša svēta pārliecība: viena no augstākajām virsotnēm Latvijā – Elkas kalns – ir vieta, kur sākas Gauja. Iztekas vietu iezīmē plāksne ar uzrakstu “Šeit sākas Gauja” un vīnogu selekcionāra Fazekaša ģimenes dāvātie vīnogu šķirnes “Gauja” vīnogulāji.

Viena no plašākajām un iespaidīgākajām senu un ne tik senu lietu ekspozīcijām Latvijā. Blakus muzejam pastaigu taka, piknika un telšu vietas.

Viens no Latvijas pilskalniem ar Livonijas laika pilsdrupām. Skujenes pilskalna pūnē iekārtojies šarmants suvenīru un floristikas veikals – Simts sīkumu etīdes, bet pilskalna fons piemērots kā laulību ceremoniju un kāzu pieturvieta.