Calendar icon
20. augustā: 10:00-20:00

Ciemos gaidīs pirti mīloša ģimene, kam saknes ne vien Latvijā, bet arī saulainajā Maltā. Ikdienā piedāvājam pirts rituālus un dažādas apmācības pirts prasmēs, kā arī cepam gardo Maltas maizi sev un draugiem. Mājas kafejnīcu dienu laikā kā vienojošo elementu izvēlamies sauli, tā savij Maltas burvību ar Latvijas zaļumu. Cienāsim viesus ar dažādiem Maltas ēdieniem un piedāvāsim izzināt latvisko pirti. Būs iespēja izveidot pašiem savu skrubi un uzzināt vairāk par Bowen metodi – pašdziedinošo ķermeņa orientēto fasciālo tehniku. Būs iespēja iegādāties Maltas maizi un citus labumus līdzņemšanai.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Pašcepta tradicionālā Maltas maize

Cena—5,00 EUR/gab

*Papildu var nopirkt smēriņus un pildījumus maizei—3-5 EUR/gab

Maltas maize “ftira” ar tunča vai veģetāro pildījumu

Cena—4,50 EUR/porcija

Uz ugunskura vārīta maltiešu “atraitnes” zupa ar maizi

Cena—3,00 EUR/porcija

Gardākā pica kādu būsiet ēduši (30cm) ar mājas tomātu mērci

Cena—10-12 EUR par picu, atkarībā no sastāvdaļām, ko liek virsū

Truša sautējums maltiešu gaumē ar kartupeļiem

Cena—8,50 EUR/porcija

Svaigie salāti ar arbūzu un fetas sieru

Cena—3,50 EUR/porcija

Uzkodu plate ar Maltas sieriem, dažādiem smēriņiem, Maltas pildītajām olīvām, augļiem, dārzeņiem un vītinātu gaļu (pieejama arī veģetārā opcija)

Cena—20 EUR

*Uzkodu platē iekļauta arī maize un krekeri smēriņiem

Maltiešu smalkmaizīte “imqaret” ar dateļu pildījumu

Cena—1 EUR/gab vai 2,50 EUR pasniegta ar vaniļas saldējumu

Tiramisu burciņā

Cena—3,50 EUR

Dzēriens

Mājās gatavota ledus tēja vai kafija

Cena—0,50-1,50 EUR

Aktivitātes

  • Ekskursija, kuras laikā saimnieki izstāstīs savu stāstu, pastāstīs sīkāk par katru pieejamo ēdienu un aktivitāti un kādēļ tieši šie ēdieni un aktivitātes ir iekļauti mājas kafejnīcā;
  • Baltas “Bočči” spēle – 1 EUR;
  • Sadarbībā ar pirtnieku, Bowen tehnikas praktiķi, Veselības veicināšanas speciālistu Daņilu Beļajevu būs pieejama Bowen metode – pašdziedinošā ķermeņa orientētā fasciāla tehnika. Bowen sesija ir maigo pieskārienu tehnika, kas uzlabo dzīves kvalitāti pie vairākām problēmām. Ar viegliem paņēmieniem, ietekmējot bioloģiski aktīvus punktus, šī metode nervu impulsu veidā iedarbina organisma pašatjaunošanās mehānismus. Ar šo paņēmienu sniedz signālu galvas smadzenēm un sagaida atbildes reakciju ķermenī, kas var būt manāma uzreiz vai pēc kāda laika. Ar Bowen metodes palīdzību, iespējams, ātrāk atjaunoties pēc traumām, atvieglot stāvokli dažādu akūtu vai hronisku veselības problēmu gadījumā. Bowen metode rekomendēta visa vecuma cilvēkiem, neatkarīgi no veselības stāvokļa. Bowen metode nav masāža vai akupunktūra, seansa laikā netiek pielietotas spēcīgas manipulācijas. Ar šo metodi tiek atbrīvota spriedze šūnu līmenī un tas savukārt stimulē organismu atjaunot traucētas funkcijas un atgūt līdzsvaru. Gribi mainīties, būt vesels un laimīgs? Sāc ar sevi jau šodien! Pasākuma laikā būs iespēja izmēģināt šo pašdziedinošo metodi (par ziedojumiem), kā arī mugurkaula terapiju pēc D.Dorn un masāžu pēc R.Breuss (procedūras laikā tiek pielietota asinszāles eļļa). R.Breuss masāža ir smalka un enerģētiskā. Tā atbrīvo sasprindzinājumu muguras muskuļos un mugurkaulā. D.Dorn metode ir vairāku paņēmienu komplekss, ar kuru palīdzību tiek atrisinātas vairākas problēmas mugurkaulā;
  • Dabīgo skrubīšu darināšana, cena par nodarbību un skrubīti līdzņemšanai – 3 EUR;
  • Iespēja izbaudīt pēršanos bez iešanas pirtī, jeb tā sauktais sausais pēriens – par ziedojumiem;
  • Iespēja iegādāties Maltas tradicionālo, gāzēto dzērienu Kinnie no Kinnie Latvija pārstāvjiem (kokteiļi no bāra ar bārmeni?).