Calendar icon
20. augustā: 10:00-18:00

Mājas kafejnīcu dienā Samuraju parka viesiem tiks piedāvāta meistarklase tradicionāla japāņu ēdiena “moči” gatavošanā pēc gadsimtiem senas metodes. Būs iespēja arī vērot vecākās samuraju kaujas mākslas paraugdemonstrējumus.

Būs arī dārzeņu vafeles degustācija no Veg’n’Waffles Riga (@vegandwaffles.riga). Beļģu tipa vafeles ir pagatavotas no 60% no dārzeņiem (bietes, burkāni, ķirbis, cukinī, spināti), pilngraudu miltiem, riekstiem un sēklām, līdz ar ko ir dažādu garšu baudīšanai: sāļās un saldās.

Ēdiens un aktivitātes kafejnīcā būs bezmaksas!!!

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Rīsi (īpašā veidā apstrādāti, pagatavoti) ar ievārījumu/sīrupu

Aktivitātes

  • Viesus sagaida dārzeņu vafeles degustācija no Veg’n’Waffles Riga;
  • Samuraju kaujas mākslas paraugdemonstrējumi un BONSAI – NIWAKI koku veidošanas mākslas meistarklase.

P.S. Aicinu uz piedzīvojumu, INDIVIDUĀLĀS BONSAI-NIWAKI NODARBĪBĀM, atstājot iespaidu uz visu mūžu. Piedaloties praktizēšanā varēsiet absorbēt pietiekami daudz idejas dzīvesveidam, lai pēc atgriešanās mājās to atjaunotu.

Veidosim BONSAI- NIWAKI  reprezentācijas vietu ar spēcīgu koka klātbūtni, katrs pie sevis dārzā ,uz balkona vai dzīvoklī ,kura būs īpaši paredzēta tējas ceremonijām. BONSAI-NIWAKI ir gadu gaitā pārbaudītu, veselības uzturēšanas un atjaunošanas metožu apvienojums, kas paaugstinās Jūsu dzīves kvalitāti un darba efektivitāti, veicinās spēju pārvaldīt stresu, sniegs papildus ieguvumus Jūsu veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanā, atslābinot ķermeni un noņemot  prāta sasprindzinājumu. BONSAI – NIWAKI dzīvē  noteikti nav brīnumlīdzeklis, bet patvērums  no stresainās ikdienas pasaules gan !