Calendar icon
7.augustā: 13:00 – 15:00

Biedrība “Aizvīķu parks” rūpējas par 36 ha lielo Aizvīķu parku, vada ekskursijas parkā, organizē talkas un dažādus pasākumus. Parkā ir apskatāmas koka un akmens skulptūras, ir interesantas vietas un neparasti stāsti gan par vietējo vēsturi, gan par Latviju. Ir pastaigu takas, atpūtas vietas, Zaļā klase. Šī ir vieta, kurā ar mākslu tiek uzrunāta sabiedrība, liekot aizdomāties par savu devumu pasaulei.

Mājas kafejnīcas laikā tiks piedāvāti ēdieni no dažādiem laikiem un kultūrām, jo Aizvīķu parks nav tikai vienkārši pastaigu un atpūtas vieta, bet tajā ir iepazīstami dažādu kultūru slāņi – seno kuršu laiki, baronu valdīšana, Latvijas brīvvalsts, padomju laiki un atjaunotā Latvijas valsts.
Ciemos gaidīs biedrības “Aizvīķu parks” pārstāvji, kuri piedāvās brīvās dabas kafejnīcā baudīt ēdienus un dzērienus, pagatavotus armijas virtuvē un uz ugunskura. Varēs arī paši līdzdarboties un uz koka iesma izcept savu ugunskura maizīti. Ikvienam būs iespēja pašam izstaigāt Aizvīķu parka takas, apskatot koka un akmens skulptūras vai doties ekskursijā gida pavadībā.

Visskaistākais piedzīvojums šajā dienā būs pusdienlaika baudīšana mierā un klusumā, klausoties koku lapu šalkšanā un putnu balsīs visapkārt.

 

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdiens

Ragū Aizvīķu gaumē
Fon Korfu medus kūka
Bezalkoholiskā vasaras bole

Piedāvājuma cena

Pieaugušajiem: 15,00 EUR
Bērniem līdz 12 g.v.: 7,00 EUR

Dzēriens

Uz ugunskura vārīta kafija

Cena—2,00 EUR

Ugunspuķu tēja

Cena—2,00 EUR

Aktivitātes

  • Plkst. 14:00 būs iespēja piedalīties ekskursijā pa parku gida pavadībā;
  • Pēc vēlēšanās būs pieejami radoši uzdevumi un spēles bērniem;
  • Būs iespēja pašiem cept ugunskura maizīti uz koka iesma – 1,00 EUR;
  • Dažādu veidu vīriešu zaptes degustācija – 2,00 EUR.