Latgales zelta ceļš

Ja nezini, kuru ceļu iet, izvēlies to, kurš pa vidu! Mājas kafejnīcu dienās tevi ciemos gaidīs trīs burvīgi Latgales galamērķi – Preiļi, Aglona un Līvāni. Kā visur Latgalē, arī šeit, kamēr gosts (viesis) nebūs izēdis tukšu šķīvi un palūdzis papildporciju, no galda iet prom nedrīkst. Paviesojies Preiļos mazā pilsētiņā ar varenu parku un skaistu, renovētu muižu. Dodies uz Aglonas pērli – baziliku, apciemo arī Kristus karaļa kalnu un skaistos Aglonas puses ezerus. Savukārt Līvānos noteikti dodies uz Stikla un amatniecības centru, kur ir iespēja vērot unikālu procesu – stikla pūšanu un Latgalē vienīgo pārceltuvi pār Daugavu.

Iepazīsti sirsnīgos saimniekus un baudi nesteidzīgu atpūtu Latgalē!

2.-3.
jūlijs

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Vīna ielas stāsts ar tradicionālām Latgales garšām piedevās. Mājās cepta maizīte ar speķi; uz ugunskura vārīta zupa, lauku siers, mājas konditoreja, īpašais Vīna ielas vīns.

Uzzini vairāk
Veģetāriešiem draudzīgi
Aktivitātes

Uguns celšanai atbilstoša skāba vasaras zupa, šokolāde, ūdens elementam – sulīgās, lielās dārza ogas – melone, arbūzs, riekstu musli ar medu. Tiem, kuri balansēs gaisu sevī, lai sazemētu sevi sakņu salāti – zemes salāti.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Roberta Mūka muzejs Galēnos. Piedāvājumā maltīte, muzeja ekspozīcijas un gleznu izstādes apskate.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Saimnieki no pašu audzētu govju piena gatavo sieru pēc vecām un mūsdienu receptēm. Apmeklētāji var degustēt sieru, pienu, rūgušpienu, paniņas un citus piena produktus. Mājdzīvnieku apskate.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Līvānu ķiploks ražotās produkcijas degustācija. Piedāvāsim garšot visus produktus, kas mums uz to brīdi ir palikuši, kā arī degustācijas ietvaros esam iekļāvuši ķiploku žagariņus, speķmaizītes ar ķiplokiem un uzkodas, kas gatavots no mūsu Asumiņa ar čili. Degustāciju iesāksim ar kaut ko īpašu, bet to uzzināsiet tikai pie mums.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Viesu māja “Aglonas Cakuli” atrodas Ciriša ezera krastā ar plašu skatu uz ezera salām. Arī ikdienā viesiem piedāvā Latgales ēdienus.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Piedāvājumā mājās gatavotas desiņas ar neaizmirstamu garšu buķeti, sātīgas un gardas. Līdzņemšanai piedāvās iegādāties gaļas uzkodu plates. Izklaidei – izzinošas spēles un mūzika.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Raiņa memoriālais muzejs “Jasmuiža” – kafejnīcu dienās galdā tiks celti “Jasmuižas” saimnieču gardumi. Būs iespēja apskatīt muzeja ekspozīciju un izstādes, kā arī piedalīties dzīvo ziedu rokassprādzes gatavošanas darbnīcā.

Uzzini vairāk