Lapsu dzīres Varakļānos

Vai zini, kur Vidzeme ar Latgali savijas kopā, ciešā bizē? Kur svešinieks uz ielas sveicienu “Vasals!” dzird? Kur mīlestības akmens dus, gadsimtiem, Kažavas upes krastos? Tur iespējams doties pastaigā pa vienu no pirmajiem romantiskā stila ainavu parkiem Latvijā un smelties dabas spēku no dižkokiem. Kur zelta lapsa saimnieko jau gandrīz gadsimtu, rūpējoties par meža veltēm, labības laukiem, tā gādā par auglīgu ražu, veselību un labklājību. Lapsa ir draugos ar sauli un kopā tās, ik dienu, nosaka laika ritumu.

Aicinām izstaigāt viesmīlīgās lapsas ceļus Varakļānos, izgaršot tradicionālos ēdienus, noreibt malkojot dzērienus, atpūsties koku paēnā baudot mierīgā laika rituma mirkli.

Varakļāni aicina apciemot lapsas.
Literāri izglītojošas maltītes izbaudiet pie Grāmatlapsas, visu par tupeņiem uzzināt un izgaršot varēsiet pie Parka lapsas tupeņos, savukārt Reibinošā lapsa piedāvās sešu garšu dzērienus, kas gatavoti no pašu mājās ievāktiem augļiem un ogām.

Uzlādēties ar vitamīnu enerģiju un muzikāliem priekšnesumiem aicina Enerģiskā lapsa, bet Lapsai no Pentagona ir padomā bez glutēna pārsteigums! Ja vēlies iegrimt burbulīgos piedzīvojumos, tad meklē Sajūtu lapsu, pie viņas varēsi iekosties laimes urkšķī un pagaršot pļāpūdeni!

23.-24.
jūlijs

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Veģetāriešiem draudzīgi

Esam neliela ģimenes kafejnīca Varakļānos. Piedāvājam gardas maltītes, ēdienu līdzi ņemšanai, uzkodas, banketa galdu klāšanu gan pie mums, gan izbraukumā!

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Gaidīsim Jūs ciemos Varakļānu rūķu burbuļu dārzā!

Uzzini vairāk
Aktivitātes

SIA BROVAR ir ģimenes uzņēmums. Ikdienā esam mazā alkohola ražotne Varakļānos un piedāvājam sešu garšu dzērienus, kas gatavoti no pašu mājās ievāktiem augļiem un ogām ar zīmolu VARA KLĀNU.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Mājas kafejnīcu dienu laikā viesiem tiks piedāvāti novadam raksturīgi kartupeļu ēdieni dažādās variācijās un izpausmēs.

Uzzini vairāk