Un vēders – dievs visaugstākais

Calendar icon
17. septembrī: 12:00 – 17:00

E. Veidenbauma memoriālais “Kalāči” stāsta E. Veidenbauma dzīves, personības, dzejas stāstus, 19. gs. lauku saimniecības, Veidenbaumu ģimenes stāstu, aicina cilvēkus sarunāties, ļauties radošumam un labbūtībai, iepazīt dzeju, sevi, vērtības un sabiedrību.

“Māju kafejnīcu dienās” muzejs piedāvās īpašu Dzejas un sarunu kafejnīcu – “Un vēders – dievs visaugstākais”, kurā varēs ne vien baudīt “Kalāčos” gatavotus miroņpirkstiņus, ugunskurā gatavotas pusdienas, “Kalāču” maizes krāsnī ceptus labumus. Dzejnieku un dziesminieku īpašos ēdienus gatavos un par dzīvi, vērtībām, dzeju sarunāsies Māris Salējs, Inga Melgalve, Mikus Frišfelds. Lai priecātos ne tikai vēders, bet arī sirds un prāts, būs arī īpašā dzejas un sarunu ēdienkarte.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatpiedāvājums (Cena: 15 EUR)

“Kalāču” knapsieriņi – “Miroņpirkstiņi”
Zupa “Mosties, mosties reiz svabadais gars”
Ugunskurā cepti kartupeļi ar zaļo sviestu
Ābolmaize
Dzejas tēja

Aktivitātes

  • Dzejas un sarunu kafejnīcā, vēl bez “Kalāču” ēdienkartes būs iespēja baudīt dzejnieku īpašās receptes, kas tiks gatavotas turpat uz vietas “Kalāču” āra pavardā;
  • Izvēloties sarunu tēmu no sarunu ēdienkartes būs iespēja parunāt ar dzejniekiem un citiem apmeklētājiem, saldajā mūzika un dzejas lasījumi.