Calendar icon
17. septembrī: 11:00-20:00

Mājas kafejnīcu dienās uzņemsim burvīgajos Ozolkalna Saulrieta namiņos, kas nodrošina lielisku mielasta baudīšanu saulainās dienās kā arīdzan romantika nezūd lietus lāsēm krītot , baudot ainavu uz Gaujas senleju.

Visa gada garumā darbojas kempings “Ozolkalns”, kas atrodas kalna pakājē, kur ir iekārtoti 6 mazie namiņi līdz 5 personām ar visām ērtībām un 2 lielās mājas, kur jau var viesoties lielāka kompānija. Protams ir pieejamas arī telšu un kemperu vietas. Kempings Ozolkalns atrodas Gaujas Nacionālajā parkā un ģeogrāfiski atrodas ļoti izdevīgā vietā, lai nakšņotu laivu vai plostu braucienos maršrutos pa Gauju. Tas atrodas meža ielokā, prom no pilsētas burzmas un ir arī laba nakšņošanas vieta un izejas punkts, lai iepazītu Cēsis un tuvāko apkārtni.

Vasaras sezonā Slēpošanas un atpūtas parkā Ozolkalns darbojas piedzīvojumu parks Supervāvere , kurā visiem aktīvās atpūtas cienītājiem ir iespēja izmēģināt vairāk kā 60 atrakcijas: augstu un zemu kokos izvietoti dažādi virvju ceļi, pārejas un šķēršļi, kā arī ierīkoti nobraucieni pa trosēm.

Ziemas sezonā Ozolkalns saukts par Mazajiem Alpiem uzņem pie sevis ziemas prieku baudītājus! Latvijā garākās kalnu slēpošanas un snovborda trases meklējamas Cēsu pievārtē – pie mums – SLĒPOŠANAS UN ATPŪTAS PARKĀ OZOLKALNS.  Trašu reljefs ir maksimāli atstāts to dabiskajā izskatā, kas rada iespaidu, ka patiešām atrodies kalnos. Garākās trases sasniedz 500 m, to augstuma starpība ir 80m. Ozolkalnā ir pieejamas piecas  trases – slēpotājiem un snoveriem, un bērniem.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Zaļie salāti ar vistas fileju, cieto sieru, mandeļu pārslām, granātābolu pērlēm

Cena—5 EUR

Debešķīga Toskānas pupiņu zupa ar kūpinājuma smeķi un ugunskura dūmu, krējums, zaļumi

Cena—5 EUR

Vietējo ražotāju maizes rika ar divejādu aizdaru

Cena—3 EUR/2 personām

Saldais “Ozolkalns” ar ogām

Cena—4 EUR

Bērnu priekam frī kartupeļu daiviņas spainītī

Cena—3 EUR

Liepziedu tēja

Cena—1,50 EUR

Avota ūdens

Bezmaksas

Aktivitātes

  • Par atsevišķu samaksu būs iespēja izmēģināt savus spēkus piedzīvojumu parkā “Supervāvere” gan lieliem, gan maziem;
  • Mierīgas atpūtas piekritēji var izbaudīt lēnu pastaigu Cīrulīšu dabas takās un apskatīt Latvijas pirmās bobsleja trases paliekas;
  • Vēstures cienītāji var apmeklēt Cēsu viduslaiku pili;
  • Kalna pakājē atrodas kempings “Ozolkalns”, šajā dabas dzīvības caurvītajā kempinga teritorijā vari apmesties labiekārtotās, apsildāmās mājiņās un telts vietās par atsevišķu samaksu.