Calendar icon
17. septembrī – trīs ēdināšanas laiki 14:00; 16:00; 18:00

Nedēļas nogales un svētki “Kalna Muižniekos” nozīmē kopā būšanu pie lielā saimes galda ar gardu ēdienu, kas gatavots no svaigiem, kvalitatīviem produktiem. To visu vienmēr papildina kolorītas sarunas – ne bez iemesla, jo te dzīvo dakteri, diplomēta filozofe, viens profesionāls vīnzinis un divi ļoti apķērīgi sīči. Mūsu pēdējā laika aizraušanās ir kūpināšana un gatavošana svaigā gaisā uz dzīvas uguns. Šīs uguns spēles un pirmatnīgās garšas atsauc atmiņā to, kā ēdienu gatavoja mūsu senči. Tā ir bauda ne tikai vēderam, bet arī acīm, ausīm un dvēselei.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Uzkoda

8h kūpinātas, plucinātas cūkgaļas sandvičs ar ābola un bekona sinepēm uz "Liepkalnu" grauzdētas rupjmaizes šķēles

Piedāvājumi (Cena: Pieaugušajiem-30 EUR; Bērniem līdz 12 g.v.-15 EUR; Bērniem līdz 6 g.v.-Bezmaksas)

Pamatēdiens ir pieejams pēc izvēles. Vai nu pirmais variants, vai otrais.

1. Pamatēdiens

Merguez stilā kūpināta jēra gaļas desa ar putotas fetas un rikotas siera krēmu ar ceptām bietēm, kūpinātu ķiploku konfitu, Daibes medu un pašceptu fokaču.

2. Pamatēdiens

Kūpināta sviesta kartupeļu biezenis ar grillētu desu “Muižnieku” gaumē, zaļumu salsu, mājas marinējumiem un pašceptu pitas maizi

Mazajiem ēdājiem

Oglēs cepts kartupelis ar krējumu

Saldais ēdiens

Nemainīga vērtība no 2021.gada MKD, “Kalna Muižnieku” slavenā šokolādes kūka

Dzēriens

Nemainīga vērtība no 2021.gada MKD, Paučas Rabarberu zelteris

Aktivitātes

Mēs esam cilts, kurai patīk lietas nesarežģīt, tāpēc ļausim viesiem baudīt to, pēc kā paši braucam uz šejieni – mieru un nesteidzīgu atpūtu skaistā vietā. Apsolām, ka nebūs spēles, atrakcijas, lekcijas un skaļums. Bet būs vieta, kur palaist bērnus savā vaļā un par viņiem neuztraukties, un katram savs pleķītis, kur netraucēti baudīt ēdienu un labu sabiedrību, taču tiem, kam kārosies sarunas pie deserta, būs iespēja pierunāt saimniekus uz stāstiem par “Kalna Muižnieku” kolorīto vēsturi, mājas spociņu Gotfrīdu vai aizraujošo vīnu pasauli.