Izgaršo kultūrvēsturisko Cēsu apkārtni!

Gadu desmitiem nemainīgi populāro, ceļotājiem draudzīgo Cēsu apkārtni raksturo kultūrvēsturisks dziļums un dabas vērtību tuvums un neskaitāmi kultūras pasākumi visa gada garumā. Šeit viss ir personīgs un tuvs. Te tu vari sarokoties ar zemnieku, kurš izaudzējis un samalis graudus maizes klaipam. Tu vari vērot kā pļavās ganās govs, kura dod pienu Tavai brokastu kafijai. Gaujas ielejas mežos vari salasīt ogas, vai sēņot līdz tumsai. Cēsu apkārtnes garšā ir pirmatnēja nots un daudz noslēpumaina valdzinājuma. To trešajā septembra nedēļas nogalē (17.09. – 18.09.) pārbaudīt aicinās viesmīlīgie Māju kafejnīcu saimnieki.

17.-18.
septembris

Kafejnīcas

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Kafejnīcas

Aktivitātes

No Pumpura ielas dzeltenās mājas bieži smaržo pēc gardas picas un šokolādes kūkām! Aicinām visus kam patīk baudīt ēdienu un radošu kompāniju, jo tieši šeit Pumpurs satiekas ar mūsu dzejas dižgariem – Ausekli, Kronvaldu, Poruku un Treimaņu –Zvārguli.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Šoreiz bez mielasta piedāvāsim arī baudījumu ausij un dvēselei (muzicēs Emīlija Kate Tomsone ar draugiem), kā arī saldām atmiņām par pasākumu varēs iegādāties našķus līdzņemšanai.

Uzzini vairāk

Pieturi Liepā un nobaudi mūsu pašu – īpašu cilvēku radīto gardo maltīti, iepazīsti Liepu un iegādājies vietējos suvenīrus. Aktīvi pavadi dienu Liepas apkārtnē, ļaujies garšas baudām un uzklausi vietējos stāstus. Ar mums kopā Jūs paverat iespējas citu cilvēku dzīvei!

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Mājas kafejnīcu dienās uzņemsim burvīgajos Ozolkalna Saulrieta namiņos, kas nodrošina lielisku mielasta baudīšanu saulainās dienās kā arīdzan romantika nezūd lietus lāsēm krītot , baudot ainavu uz Gaujas senleju.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Mājas kafejnīcu dienās viesiem tiks piedāvāti mūsu iemīļotākie ēdieni, kas gatavoti no pašu audzētiem dārzeņiem, zaļumiem un ogām, kombinācijā ar izciliem mūsu draugu gaļas un piena produktiem.

Uzzini vairāk

Nedēļas nogales un svētki “Kalna Muižniekos” nozīmē kopā būšanu pie lielā saimes galda ar gardu ēdienu, kas gatavots no svaigiem, kvalitatīviem produktiem.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Mājas kafejnīcu dienu laikā, viesiem tiks piedāvāti “Ulmaņlaikiem” raksturīgie ēdieni un mūzika. Viesus priecēs mutīgais Pavārs – namatēvs, kā arī sena mūzikas instrumenta – Harmonija skaņas.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

Kafija daudziem ir rituāls, kas pavada mūs visu mūžu. Tā ir ikdiena – rīta kafija, darba pauze, tie ir arī svētki – kafija ar kūku, tikšanās ar draugiem, jubilejas kafija.

Uzzini vairāk
Aktivitātes

“Māju kafejnīcu dienās” muzejs piedāvās īpašu Dzejas un sarunu kafejnīcu – “Un vēders – dievs visaugstākais”, kurā varēs ne vien baudīt “Kalāčos” gatavotus miroņpirkstiņus, ugunskurā gatavotas pusdienas, “Kalāču” maizes krāsnī ceptus labumus.

Uzzini vairāk