Calendar icon
28. augustā: 12:00-19:00

Ikdienā Radošais kvartāls PASTS ir profesionālu mākslinieku darbnīcas, bet Mājas kafejnīcas dienas laikā savus ciemiņus uzņems radošu cilvēku grupa, kas apvienojusies lai uzdrīkstētos izmēģināt ko jaunu, pārbaudot savas robežas. Piedāvāsim ciemiņiem atklāt sevī mākslinieku, darbojoties ar roku veidota māla trauka un virpotas keramikas meistardarbnīcās, apdrukāt tekstilizstrādājumu īpašā foto tehnikā.

Iespēja iegādāties mākslinieku darbus, piedalīties savvaļas augu un ziedu tēju degustācijā, doties īsākās un garākās arhitektūras pastaigās “Ogres vasarnīcu stāsti” audio gida aplikācijas vadībā. Mazi bērni varēs švīkāt un krāsot, radoši izpausties tiem atvēlētā vietiņā

P.S. Mūsu vasaras laikapstākļi ir neparedzami, lūgums pašiem parūpēties par atbilstošu apģērbu, jo Mājas kafejnīca var notikt tikai ārtelpā, bet meistardarbnīcas var notikt gan ārā gan iekštelpās.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatpiedāvājums (Cena: 20 EUR)

Pastnieka svētdienas garās brokastis

Krāsainu pašcepto maizīšu groziņš, pasniegts ar uzkodu izlasi (aknu, sēņu pastēte, zaļumu pesto u.c. smēriņi, kūpināts speķis, bietēs marinēts lasis, u.c. pēc pas[t]nieču iedvesmas) un svaigu un marinētu sezonālo dārzeņu izlasi

Pastniekam neviens neraksta

Saldais ēdiens burciņā pēc izvēles 3 veidi: zefīra kārtojums ar ogām; uzpūtenis ar vaniļas mērci; kokospiena pudiņš ar ogām. Ēdienos izmantotas sezonā pieejamās ogas.

Ūdens, zāļu tēja, mājas limonāde.

*Par 5 EUR varēs iegādāties papildus saldo ēdienu.

Aktivitātes

Meistardarbnīcas:

  • Ar roku veidota māla trauka izgatavošana (vienlaicīgi var darboties 6 personas; 5 EUR/pers.)
  • Keramikas trauka virpošana, māla trauka formēšana (vienlaicīgi var darboties 6 personas; 7 EUR/pers.)
  • T-krekla apdruka īpašā foto tehnikā (vienlaicīgi var darboties 6 personas; 10 EUR/pers.)

Savvaļas augu un ziedu tēju degustācija. Iespēja iegādāties tēju (2-5 EUR) tējas krūzītes un citus māla traukus (8- 80 EUR) laiskiem atpūtas brīžiem

Papīra lietas. Iespēja iegādāties no krāsaina kartona radītas rotas (10- 15 EUR), rokas lējuma papīrs radošiem darbiem (A4, 5 lapu komplektu. 10 EUR)

Arhitektūras pastaigas “Ogre. Vasarnīcu stāsti” (audiogida aplikācijas iespēja 4 maršrutos, bezmaksas)

Mazu bērnu radošo darbu meistardarbnīca (bezmaksas). Jūsu pirmskolas vecuma bērniem būs iespēja radoši darboties – zīmēt, gleznot u.c.