Calendar icon
3. septembrī: 12:00-18:00

Ikdienā “Simts sīkumu etīdes” ir t.s. pozitīvo sajūtu telpa Skujenē, kur var iegādāties dažādus sīkumus košākai ikdienai un svētkiem. Ziedi, telpaugi, salvetes, sveces, mājražotāju produkti, Skujenes suvenīru līnija un vietējo radošo ļaužu hobijpreces ir būtiska un skaista daļa no visām tām etīdēm, ko dzīve ar mums izspēlē. Mājas kafejnīcu dienu laikā parādīsim saviem viesiem, ka radoši pasniegta dzēriena tase kopā ar pašceptu plātsmaizi ir fantastiska starpspēle pirms vai pēc krietnākas maltītes kādā citā Skujenes un Piebalgas mājas kafejnīcā. Apmeklējuma laikā jaunākie viesi varēs piedalīties radošā darbnīcā “Leļļu drēbnīca” (paņēmi līdzi savu Bārbijlelli) vai izgatavot savu īpašo apsveikuma kartiņu/zīmējumu (maksa EUR 1,- par dalībnieku).

Dzērienu vai našķi varēs iegādāties arī līdzņemšanai. Sadarbībā ar Skujenes pilskalnu, līdzpaņemto dzērienu varēsiet nobaudīt arī pilskalna teritorijā, apvienojot to ar Skujenes Viduslaiku pilsdrupu apskati.

Simts sīkumu etīdes- Citādi. Vienkārši bagātas lietas. Savus viesus ciemos gaidīs Straupju ģimene, kura nu jau kādu sprīdi saimnieko Skujenes pilskalnā un radošajā telpā “Simts sīkumu etīdes”. Pārceļoties no Pierīgas uz Skujeni, ar katru gadu iesakņojas arvien dziļāka un patiesāka mīlestība pret Skujenes īpatnējo dabu, ainavu un dzīvi šajā apvidū. Straupēm ir ļoti svarīga kopā būšana un estētika itin visā un it visos apstākļos. Arī vienkāršas lietas rada bagātību- gan materiālu, gan dvēseles! Un mēs ar lielu prieku ar to ar Tevi padalīsimies! Atbrauc, jo pie mums ir jauki!

Būs iespējams iegādāties Skujenes suvenīrus, apkaimes mājražotāju produkciju un hobijpreces.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni un dzērieni

Plānās pannas kūkas ar gaļas pildījumu un krējumu

Cena—3,90 EUR

Plānās pannas kūkas ar ābolu pildījumu un zaptzieķi

Cena—3,50 EUR

Kafija

Cena—1,50 EUR

Cafe Latte

Cena—1,70 EUR

Skujenes piparmētru vai liepziedu tēja

Cena—1,50 EUR

Tas pats “Upeņu karsnītis”

Cena—1,70 EUR

Plātsmaize ar “odziņu”

Cena—1,70 EUR

Aktivitātes

  • Radošais galds bērniem “Leļļu darbnīca” un “Radi pats savu mākslas darbu” (Cena-1 EUR). Bērniem līdz 2 g.v. bez maksas;
  • Skujenes suvenīri, mājražotāju produkcija un hobijpreces;
  • Skujenes pilskalna un viduslaiku pilsdrupu apmeklējums.