Calendar icon
3. septembrī: 10:00-18:00
Calendar icon
4. septembrī: 12:00-15:00

Mājas kafejnīca “Baltie darbi baltajos ēdienos” piedāvās ātro mielastu senajās paražās ar baltajiem ēdieniem krustabu noskaņās. Lina krustabu tērpi, balts galdauts, balti ēdieni, aizdegtas sveces, būs sajūtās ko baudīsiet mūsu kafejnīcā.

Mūsu sagatavotajā ātrajā mielastā jūs ieturēsiet maltīti ar mājās ceptu baltu maizīti ar baltu speķīti un biezpiena bumbiņām. Piedāvājumā būs baltā aukstā zupa ar dārzeņiem un zaļumiem. Būs baltās vistas gaļas rulete ar pildītu olu. Saldajā – aveņu piens ar balto kūciņu un atspirdzinājumam gaišais morss. Neizpaliks kafija – balta un baltā jasmīnu tēja.

Pēc krustabu ātrā mielasta baudījuma, būs iespēja apskatīt zīmola “BaltieDarbi” krustabu tērpus, lina kleitas un baltos galdautus, dvieļus un ieklausīties dizaineres Ilze Prūses stāstījumā par lina tērpu vēsturi.

Laipni aicināti pie mums ciemos ar svētību, jo uzskatīja, ka krustabu ātrajā mielastā piedalās Dievs, Māra un Laima.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

"Krustabu palete"

Mājas maizīte ar baltu speķīti un biezpiena bumbiņām
Baltā aukstā zupa
Bāltās vistas gaļas rulete
Aveņu piens
Gaišais morzs

Piedāvājuma cena

  • Krustabu palete— 5 EUR;
  • Kafija— 1,50 EUR;
  • Baltā kūciņa— 0,50 EUR

Aktivitātes

  • Būs iespēja apskatīt praktiski ērtos un patīkami elegantos zīmola “BaltieDarbi” dizainētos izjūtu tērpus un tekstilizstrādājumus no lina, kokvilnas un batista.
  • Dizainere Ilze Prūse stāstīs lina tērpu vēsturi no senatnes līdz mūsdienām par kristību kleitām, nakts tērpiem un lina tekstilizstrādājumiem, kur atspoguļojas kultūras mantojuma pārnesamība.
  • Zīmola baltie rokdarbu apģērbi rada vēsturisku noskaņu, kas pārstāv izsmalcinātību, eleganci un gaumi no seniem laikiem līdz mūsdienām. www.baltiedarbi.com