Calendar icon
9. jūlijs: 10:00-18:00

TĀLAVA sidra darītava ar aizrautību rada 100% dabīgus augstākās kvalitātes dzērienus aizraujošam dzīvesstilam, balstoties uz profesionālu pieeju, izkoptu meistarību un jaunākajiem sasniegumiem nozarē. Ražojam autentiskus un kvalitatīvus dzērienus, kas gatavoti no vietējām izejvielām – īpaši izraudzītiem un rokām lasītiem āboliem, parādot, cik daudzveidīgi var būt Latvijas āboli, bet sidrs – baudāms gan ikdienā, gan svētkos!

Mājas kafejnīcu dienu ietvaros gaidīsim ciemos uz 1h 30min ekskursiju un degustāciju – pastāstīsim, kas ir sidrs un kā tas top, kā darbojas iekārtas un kā tiek nogatavināti dzērieni. Pēc ekskursijas – kopīgi nogaršosim sidrus, 7 gadus noturētu ābolu brendiju no ozolkoka mucām, limonādes un citus dzērienus. Degustāciju papildināsim ar pieskaņotām uzkodām.
Ekskursijas un degustācijas notiks grupās plkst. 10:00, 13:00 un 16:00. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.
Cena – 8 EUR/personai (alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu degustācija), tikai bezalkoholisko dzērienu degustācija (gan pieaugušajiem, gan bērniem) – 4 EUR/persona.

Labu laikapstākļu gadījumā pie ražotnes darbosies sidra un citu dzērienu bārs, kur visas dienas garumā kopā ar nelielām uzkodām būs iespēja nobaudīt dzērienus.

Līdzņemšanai būs iespējams iegādāties TĀLAVA produkciju, cenas sākot no 2 EUR.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu degustācija ar uzkodām

Sidrs, limonādes, sulas. Uzkodu plates pie dzērieniem (siers, vītināta gaļa, rieksti, maizes standziņas, sezonas ogas u.c.).

Alkoholisko un bezalkoholisko dzērienu degustācija –  8 EUR/pers.

Tikai bezalkoholisko dzērienu degustācija (gan pieaugušajiem, gan bērniem) – 4 EUR/pers.