Smilgāji saulgriežu pļavā

Calendar icon
2. jūlijs: 12:00-21:00

Aicinām ikvienu apmeklēt un izbaudīt mājas kafejnīcu “Smilgāji” saulgriež noskaņās, kas atrodas bioloģiski audzētu pļavu ielenkumā. Šeit ikviens varēs izbaudīt mieru un dabas klātbūtni – gastronomisko piedzīvojumu varēs baudīt ziedošas pļavas ielenkumā ar pieskaņotiem ēdieniem. Ēdienkartē būs iekļauti sezonāli un apkārt augoši augi, iepazīstinot apmeklētājus ar garšu daudzveidību, dzīvojot Latvijas laukos.

“Smilgāju” apmeklētājiem būs iespēja sevi palutināt ar kādām veltēm no tirdziņa ar kaimiņu un draugu labumiem. Pārdošanā būs pļavas ziedu kosmētika no “Flos Mili” (destilāti, ziepes, krēmi),”BitmanMood” lina dvieļi un galdauti, kaimiņu laimīgo lauku vistu oliņas, pļavas ziedu medus, kā arī dažādas augu un ziedu tējas.

Tiem, kas vēlēsies radoši darboties, ir iespēja pieteikties uz Fokačas maizes glezniņu meistarklasi, kur katrs varēs izveidot savu unikālo augu un ziedu glezniņu maizes formātā, kā arī pagatavot garšaugu mērcīti, ar ko to kopā nobaudīt. Tikai pēc iepriekšējā pieteikuma, jo vietu skaits ierobežots.

Būs padomāts arī par bērnu izklaidēm – būs pieejamas radošas meistardarbnīcas ar pļavas augu glezniņu veidošanu un akmentiņu apgleznošanu.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Uzkoda

Tomātu galete ar garšaugu pesto un fetas sieru, rukolu un balzamiko mērci

Cena – 5 EUR

Pamatēdiens

Jauno kartupeļu, mazsālīto gurķīšu un lauku olu salāti ar garšaugu pesto mērci

Cena – 5 EUR

Piedeva pēc izvēles

Karija vistas šašlika iesmiņš vai liellopa gaļas kebaba iesmiņš ar garšaugu mērci

Cena – 5 EUR

*Kopējā pamatēdiena cena – 10 EUR

Saldais ēdiens

Rabarberu un zemeņu strūdele ar vaniļas mērci un ēdamiem ziediem

Cena – 5 EUR

*Būs pieejams arī “Smilgāju” mājas gardāko kūku bārs un “Pļavas sidrs” no netālu esošās Abavas vīna darītavas.