Calendar icon
16. jūlijā, no plkst. 13:00-16:00

Kafejnīcā pie Bokas jaunkundzes uzņems divas brīnišķīgas dāmas, kurai katrai ir savs stāsts.

Anda- Bokas jaunkundze pavārs pēc aicinājuma un arī pēc profesijas, kas ikdienu ēdina mazos ķiparus Krimūnu pirmsskolā “Ābolītis”. Esmu atvērta ikvienam jaunam izaicinājumam, reiz pat ar savu frikadeļu zupu pabiju Roberto šovā un pēc tam Roberto bija ciemos arī pie mums šeit pat Krimūnu parkā , kur šogad ikvienu mīļi gaidīsim Māju kafejnīcu dienās, jau pavisam ar citiem ēdienu brīnumiem no Bokas jaunkundzes recepšu grāmatas.

Kūku meitene Liene, kas pagatavos brālīša kūciņas ir māmiņa diviem bērniem un pilnas slodzes kultūras darbinieks. Atrodoties bērna kopšanas atvaļinājumā uzsāka sen lolotu sapni – kūku, kūciņu un desertu gatavošanu. Ar šo gardo hobiju nodarbojas jau vairāk kā gadu, un ir sapratusi, ka vairāk par visu patīk no sirds iepriecināt citus. Un kas zina, varbūt Brālīša kūciņas būs par iedvesmu jaunam sākumam kūku gatavošanas pasaulē!

Pasākuma aktivitātes: Viesus sagaidīs dzīvā mūzika ar akapellu no Penkules, gleznu un bērnu zīmējumu izstāde, un radošā darbnīca.

Lai pietuvinātu karti, turēt taustiņu "Ctrl" un izmantot peles rituli

Ēdienkarte

Pamatēdieni

Karlsona loms

(Laša iesmiņš ar svaigiem vasarīgiem salātiem, sparģeļiem/ + burkānu/zirņu biezenis)

Cena – 5,00 EUR

“Karlsons dodas mežā” - iesmiņš ar gaļas bumbiņām- bērniem ugunskurā grilēts

Cena – 3 EUR

Saldais ēdiens

“Brālīša kūciņa” - Pavlovas kūciņa ar svaigām ogām no pašu dārza

( Klasiskā vasaras garša – pildītas ar vieglu citrona krēmu, ko lieliski papildinās krēms un sulīgas odziņas)

Cena – 3,50 EUR

Karlsona šokolādes glazūrkēksiņi

(Tiem piemīt ļoti izsmalcināta garša, un katrā kodienā sajūtams zīdains šokolādes gabaliņš un tā bagātīgā, piesātinātā garša. Atšķirībā no tradicionālajiem kēksiņiem, šos papildina biezs, mīksts  krēms, gandrīz kā glazūra. Lai garša līdzsvarotos ar skābumiņu, kā dekoru var pievienot ogas)

Cena – 1 EUR

Uzkodas

Bokas jaunkundzes plātsmaize

Cena – 1 EUR

Karlsona gardie ķiploku grauzdiņi

Cena – 1 EUR